2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Moterų ralio dalyvės ir zarasiškės

„Moterų ralis“ – tai įdomus ir nuotaikingas automobilių sporto renginys mūsų šalyje. Jis organizuojamas nuo 2015 metų.

 

Tai analogo Lietuvoje ir Baltijos šalyse neturintis masiškiausias renginys „ant ratų“. Šis ralis skirtas tik moterims. Nuo pat pradžių jis sulaukė didelio susidomėjimo ir gausaus dalyvių skaičiaus ir tapo vienu smagiausiu aktyvių moterų laisvalaikio renginiu.

 

Kaip skelbia šio ralio organizatoriai, jis yra prieinamas kiekvienai vairuojančiai merginai ar moteriai. Jame gali dalyvauti šio sporto entuziastės be specialaus pasiruošimo. Svarbiausia, į komandą pasikviesti bent vieną vairuojančią draugę!

 

Visada kelių šimtų kilometrų maršrute ralio dalyvių laukia lankytini objektai, nuotaikingos užduotys bei specialios vairavimo rungtys.

 

Šiomis dienomis vienintelis tokio tipo pramoginis – orientacinis automobilių sporto renginys prikaustė šio sporto mėgėjų dėmesį. Įspūdingos šios automobilių lenktynės dar ir tuo, kad jų dalyvės pačios puošia automobilius, pačios sugalvoja ekipažui pavadinimą ir pasirenka stilių ir aprangą.

 

Į „Moterų ralis 2019“ susirinko 376 ekipažai. Žymiai daugiau negu praėjusiais metais. Džiugu, kad šiemet šiame ralyje dalyvavo ir dvi zarasiškės.

 

Zarasiškių ekipažas „JūMarVa“, kuriame dalyvavo Jūratė Mardosienė ir Valerija Mazūrienė, prizų neiškovojo, tačiau gerų emocijų, nuostabių įspūdžių, šiltų prisiminimų iš šių lenktynių atsivežė labai daug. 

 

Šių zarasiškių dalyvavimą renginyje parėmė asmeniškai rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Už tai jo dalyvės jam labai dėkingos.
 

 

 

Jonas Petronis

 

Nuotraukos

Svetlana Veikšrienė 2019-05-02 09:47:21