2021 m. liepos 25 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

„Muša, vadinasi.. myli? "griaukime mitus. Smurto prevencija

Smurto artimoje aplinkoje įstatymas priimtas 2011 metais, bet jo įgyvendinimas susiduria vis su naujais iššÅ«kiais. BÅ«tina šviesti visuomenę bei ruošti specialistus, kaip atpažinti smurto apraiškas, ypač psichologinį bei emocinį smurtą. Visuomenėje gajÅ«s mitai apie smurtą šeimoje, kurie trukdo smurto aukoms kreiptis pagalbos. Tik bendromis institucijų, visuomenės, šeimos narių pastangomis galime sėkmingiau spręsti problemas susijusias su smurtu artimoje aplinkoje.
 
Šių metų gegužės 23 dieną, Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo seminarą smurto prevencijos tema, seminare dalyvavo Zarasų raj. seniÅ«nijų soc. darbuotojai, mokyklų soc. darbuotojai, soc. pedagogai.
 
Seminaro metu Laima Milovančevičė psichologė – psichoterapeutė supažindino seminaro dalyvius su smurto artimoje aplinkoje įstatymo teikiamomis galimybėmis, mokė atpažinti psichologinį bei emocinį smurtą. Kas yra smurto ratas ir kaip iš jo išeiti. Kalbėjo apie smurtautojo ir smurto aukos psichologinius portretus. Atskleidė visuomenėje paplitusius mitus apie smurtą šeimoje ir mitų griovimą, paaiškino smurtinio elgesio mechanizmą. Dalyviai aktyviai dalyvavo, dalijosi savo patirtimi. Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuoširdžiai dėkoja Laima Milovančevičei ir visiems dalyviams už labai prasmingą ir naudingą praleistą laiką.
Nuotraukos
2018-05-24 17:03:04
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Koks pavadinimas, JÅ«sų manymu, labiausiai tiktų naujai kultÅ«rinės paskirties erdvei/statiniui Zaraso ežero saloje Zarasuose?