2024 m. birželio 19 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Muzika kaip malda

Vokalinis ansamblis „Inmezzo“ tęsia koncertų ciklą, skirtą Ukrainai paremti – lapkričio 19 dieną Dusetose nuskambėjo 23-iasis ciklo „BÅ«kime stiprÅ«s kartu“ koncertas.

 

Koncertavo Rasa Dzimidaitė (sopranas), Raimonda Janutėnaitė (mecosopranas), Lina UrniežiÅ«tė (mecosopranas), Nijolė Baranauskaitė (fortepijonas). Lėšos, surinktos koncertų metu, yra aukojamos įvairioms organizacijoms, kurios rÅ«pinasi humanitarine pagalba Ukrainai.

 

Koncerte skambėjo ištraukos iš operų ir operečių bei lietuvių autorių kÅ«riniai. Ä®vairios publikos šiltai sutinkamą repertuarą nusako ir pats ansamblio pavadinimas, italų kalba reiškiantis aukso vidurį tarp rimtosios sakralinės, klasikinės ir populiariosios muzikos.

 

„Nuoširdžiai dėkojame Dusetų krašto žmonėms, prisidėjusiems prie mÅ«sų kelionės Ukrainos pergalės link!“, – dėkojo po koncerto „Inmezzo“ kolektyvas.

 

Viso vakaro metu solistės ne tik dainavo, bet ir dalinosi savo nuotaikomis, mintimis apie Ukrainoje vykstantį karą, ragino nebÅ«ti abejingais ir kiek kas gali prisidėti prie bÅ«simos Ukrainos ir viso civilizuoto pasaulio pergalės prieš klastingą agresorių, jau devynis ilgus mėnesius negailestingai naikinantį šios šalies žmones. Prie aukų dėžutės buvo padėti Vieniai – suvenyrai su Ukrainos simbolika, primenantys – žmones vienija jų darbai, mintys ir maldos. „Maldų niekada nebus per daug, tad melskimės už pergalę“, – kalbėjo dainininkės ir muzika tą vakarą skambėjo kaip tobuliausia malda, palietusi kiekvieno žmogaus širdį.

 

Atlikėjoms visų žiÅ«rovų vardu nuoširdžiai dėkojo ir gėles įteikė KultÅ«ros centro Dusetų dailės galerijos direktorius Alvydas Stauskas.

 

„Inmezzo“ 2004 metais įkÅ«rė ansamblio iniciatorė ir meno vadovė Aušra StasiÅ«naitė, ilgametė Lietuvos nacionalinės operos ir baleto solistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo katedros docentė, tarptautinių konkursų laureatė, kuri stažavosi legendinėje Milano La Skaloje, dėstė dainavimą Lotynų Amerikos dainavimo akademijoje Karakase (Venesuela). Ansamblis aktyviai koncertuoja, dalyvauja muzikiniuose projektuose, televizijos laidose, festivaliuose, labdaros projektuose.

 

Vilija Visockienė, nuotr. autorės

Nuotraukos


Zarasų rajono savivaldybė 2022-11-22 10:42:46
MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?