2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

,,Muzikinė mozaika“

Vasario 16-oji didelė šventė, didi mūsų visų diena. Lietuviais esame gimę. O Lietuva – žemė, kurioje gyveno mūsų protėviai, kurioje gyvename mes, kurioje gyvens ateities kartos. Ir didžiausias tautos turtas – tai laisvė. Tautos stiprybė kyla iš tiesos ir šviesos. Atraskime jos savyje, susimąstykime ką prasmingo, gražaus kiekvienas iš mūsų galime padaryti savo šaliai. Juk visi mes esame LIETUVA, O LIETUVA - TAI MES. Šie žodžiai nuskambėjo vasario 11 d. Zarasų meno mokyklos koncertų salėje kur vyko žaidimas – konkursas ,,Muzikinė mozaika“, skirta Vasario 16-ąjai paminėti.

 

Muzikos skyriaus mokiniai šiais metais susiskirstė į 5 komandas.: fleitistų, gitaristų, pianistų, jungtinę (akordeonistų, smuikininko, violončelistės) ir pirmą kartą dalyvavo kaip atskira komanda – vokalistai.

 

Šio žaidimo - konkurso dalyviai buvo ne tik atlikėjais, bet ir komisijos nariais, kurie turėjo skirti 5 nominacijas (išraiškingiausias, virtuoziškiausias, drąsiausias, nuoširdžiausias, muzikaliausias) vieną kartą visiems 5 atlikėjams (tiek kiekvienoje komandoje buvo narių).

 

Pirmieji pasirodė vokalistai, juos vertino gitaristai. Pianistus vertino vokalistai, fleitistus – pianistai, jungtinę komandą vertino fleitistai, na o gitaristus vertino jungtinė komanda.

 

Po visų atlikėjų pasirodymo žaidimo – konkurso ,,Muzikinė mozaika“ vedantieji Airinga ir Deimantė paskelbė trumpą pertrauką, kurios metu komisijos turėjo suteikti nominacijas kiekvienam atlikėjui bei pasirašyti diplomus.

 

Greitai prabėgus pertraukai žiūrovai ir atlikėjai su jauduliu vėl susirinko salėje. Visos komisijos paskelbė nominacijas ir įteikė jas.

 

Taigi ne vienas neliko be apdovanojimo. Išsiskirstėme su gera nuotaika, smagiai praleidę laiką, su mintimis, kad mūsų darbai – tai mažas indėlis puošiant mūsų šalį Lietuva, tą nuostabų žemės kampelį po geltona – žalia – raudona meilės ir tikėjimo vaivorykšte.


Zarasų meno mokyklos mokytoja
Liudmila Vorobjova


Svetlana Veikšrienė 2020-02-18 08:58:41