2018 m. spalio 21 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Nacionalinė viktorina Zarasų mieste!

Lietuvos valstybė netrukus švęs savo šimtmetį. Šia proga portalas 15min kviečia pasitikrinti, kiek žinote apie savo gimtąjį kraštą ir sudalyvauti unikaliame 2018 m. pradžioje vyksiančiame renginyje – Nacionalinėje viktorinoje!
 
Kas ta Nacionalinė viktorina? Tai viktorina, kurios metu tą pačią dieną įvairiose Lietuvos vietose susirinkę žmonės tikrinsis savo žinias apie Lietuvą – jos istoriją, kultūrą, žmones ir taip toliau. Renginys yra nemokamas, o dalyvauti jame galės kiekvienas norintis!
 
TUOMET kviečiame dalyvauti nacionalinėje viktorinoje! 
 
KUR? Zarasų viešojoje bibliotekoje, renginių salėje!
 
KADA? Sausio 27 d. (šeštadienį) 13 val. 
 
Iš viso viktorinos dalyviai turės atsakyti net į 240 klausimų apie Lietuvos istoriją, geografiją, kultūrą, visuomenę, žmones ir t.t..
 
Klausimai bus suskirstyti į 8 temas, tokias kaip gamta, kultūra, tradicijos, sportas. Jie bus pateikti atspausdinti ant klausimų lapo, o dalyviai per nustatytą laiką turės įrašyti kuo daugiau atsakymų. Viktorina bus suskirstyta į du kėlinius po 120 klausimų. Vieno kėlinio trukmė – viena valanda. Pasibaigus kėliniui, atsakymų lapai bus surenkami ir taisomi.
Viktorinai pasibaigus, po kelių dienų apdovanojimų ceremonijos metu bus paskelbti tiek kiekvienos temos nugalėtojai, tiek atskirų miestų čempionai, tiek bendras visos viktorinos nugalėtojas. Jie bus apdovanoti rėmėjų prizais.
 
Kviečiame registruotis užpildžius registracijos formą puslapyje https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina, arba pas viktorinos vedėją adresu ernestassaltys@gmail.com
 
Zarasų viešosios bibliotekos informacija

Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2018-01-05 10:49:11
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas