2020 m. balandžio 10 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas per ilgus gyvavimo dešimtmečius įsitvirtino Lietuvos kultūriniame gyvenime ir greta savo bendraamžės Dainų Dainelės tapo viena gražiausių muzikos švenčių mūsų krašte. Konkurse dalyvaujantiems moksleiviams ir jų pedagogams suteikiama proga išgirsti kolegas, pasidalyti patirtimi, susitikti bei aptarti muzikos pedagogikos aktualijas, iš naujo atrasti ir pažinti Balio Dvariono kūrybinį palikimą.


2020 m. sausio 10 dieną Utenos meno mokykloje nuaidėjo šio konkurso Utenos regioninio turo akordai. Atrankoje į baigiamąjį turą Vilniuje dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Visagino, Ukmergės, Ignalinos, Panevėžio rajono, Utenos ir Zarasų.


Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso Utenos regioninio turo laureatų diplomus pelnė Zarasų meno mokyklos jaunosios pianistės: Darja Michailova 2 kl., Goda Borodulina 3 kl.(mokytoja Liudmila Vorobjova), Ugnė Kazlauskaitė 3kl. (mokytoja Danguolė Petrašiūnienė).


 

Linkime mergaitėms konkurso baigiamajame ture Vilniuje įsimintinų akimirkų siekiant ne tik laureatų titulo, bet ir dalyvavimo džiaugsmo.


Zarasų meno mokyklos mokytoja
Liudmila Vorobjova


Svetlana Veikšrienė 2020-01-14 13:26:51