2021 m. sausio 22 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Naujas mokyklinis autobusas Pauliaus Å irvio progimnazijai

Zarasų rajono savivaldybės administracija, rÅ«pindamasi 2020 metais reorganizuojamų mokyklų mokinių savalaikiu atvežimu į mokyklas bei siekdama užtikrinti jų saugumą, pavasarį Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pateikė paraišką dėl naujo mokyklinio autobuso.


„Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijai skyrė naują mokyklinį autobusą. Mokyklą jis turėtų pasiekti rugpjūčio mėnesį“, – džiugi žinia pasidalino Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas. Naujame 19 vietų autobuse „IVECO DAILY 50C18“ dėl moksleivių saugumo įrengti variklio užvedimą blokuojantys alkotesteriai, dėl patogumo – sumontuotos pneumatinės važiuoklės, geresnės oro cirkuliavimo ir šildymo sistemos. Šiuo autobusu bus vežiojami reorganizuotų Salako ir Turmanto pagrindinių mokyklų mokiniai į Zarasų miesto mokyklas. Geltonu autobusu mokinai galės vykti ir į neformaliojo ugdymo užsiėmimus, kultÅ«ros ir sporto renginius, ekskursijas.


Primename, kad pirmasis mokyklinis autobusas 2000 metais pasiekė Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnaziją. Nuo to laiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Zarasų rajono mokinių pavėžėjimui į mokyklas skyrė 19 mokyklinių autobusų, šis – dvidešimtas. Dėl susidėvėjimo 3 autobusai nurašyti. Nuo rugsėjo 1 d. rajono keliuose kasdien riedės 17 mokyklinių autobusų.

 

Švietimo ir kultÅ«ros skyriaus informacija

 

 

 


Svetlana Veikšrienė 2020-07-27 16:11:00
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?