2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

„Nepamiršk parašiuto“ projektas startavo!

Atėjus mokslo metams, įgyti žinių apie „Sodra“ jau trečiąjį kartą kviečia „Nepamiršk parašiuto“ projektas.


Projekto „Nepamiršk parašiuto“ idėja ir tikslas – padėti jaunuoliams laiku sužinoti, kas yra socialinis draudimas ir kodėl svarbios socialinės garantijos.


Projektas yra vykdomas mokyklose visoje Lietuvoje jau trečius metus. Zarasų rajono savivaldybėje projekto „Nepamiršk parašiuto“ ambasadorėmis yra Zarasų P. Širvio progimnazijos mokytoja Birutė Graužinienė ir Antazavės J. Gruodžio gimnazijos mokytoja Jovita Vainikevičiūtė.


Šiais metais projektas prasidėjo „Sodra“ ir Kauno technologijų universiteto Edukacinės kompetencijos centro organizuojamais mokymais mokytojams ir jaunimo reikalų koordinatoriams „Sodra“ Utenos padalinyje. Mokymuose buvo suteikta visa pamokoms reikalinga informacija ir priemonės, paskirti globėjai teritoriniame „Sodra“ skyriuje ir savivaldybės administracijoje.


Kiekvienas projekte dalyvaujantis mokytojas ir moksleivis gaus jiems specialiai skirtą „Nepamiršk parašiuto“ sąsiuvinį su mokomąja medžiaga ir užduotimis. Šią informaciją mokytojai ambasadoriai galės integruoti į pamokas. Įgytas žinias moksleiviai galės pasitikrinti protų kovose su Robertu Petrausku, kurie vyks internetinėje platformoje ir prasidės lapkričio mėnesį.


Linkime dalyviams sėkmės!!!

 

Zarasų rajono savivaldybės
Jaunimo reikalų koordinatorė
Aksana Vorobjova

Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2019-09-23 10:11:56
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?