2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Nupirkti nauji buitinės technikos įrenginiai ukrainiečiams

Lapkričio 21 dieną Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, VšÄ® Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė aplankė ukrainiečių šeimas, kurios gyvena svečių namuose „Zarasai“. Meras ir administracijos direktorius kartu su čia gyvenančiais ukrainiečiais apžiÅ«rėjo naujus buitinės technikos įrenginius, kuriuos nupirko Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Zarasų rajono savivaldybe. Buvo nupirkta skalbimo mašina, elektrinė viryklė, šaldytuvas ir mikrobangų krosnelė.

 

Šie įrenginiai palengvins ukrainiečių buitį ir pagerins gyvenimo sąlygas. Prieš tai svečių namuose buvę buitinės technikos įrenginiai jau buvo susidėvėję, sunkiai naudojami.

 

Šiuo metu svečių namuose „Zarasai“ gyvena 18 ukrainiečių, dar dvi šeimos planuoja čia apsistoti. Ukrainiečių skaičius nuolat kinta, daugiausia čia buvo apsistoję 25 ukrainiečiai.

 

Zarasų rajono savivaldybės informacija


Nuotraukos Petro Ivanovo

Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2022-11-25 11:57:59