2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Padėkojo ir pakvietė bendram darbui

 Zarasų rajono savivaldybės mero Nikolajaus Gusevo pavedimu surengtas Padėkos va-karas, skirtas Verslo dienai paminėti, padėkoti rajono verslininkams už jų indėlį į Zarasų rajono ekonominį ir socialinį vystymą bei skatinti viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą.

 

Ä® Padėkos vakarą gausiai susirinkusius verslininkus kreipėsi Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas. Jis savo ir Zarasų rajono savivaldybės vardu pasveikino juos Verslo dienos proga, padėkojo už svarbų indėlį į Zarasų krašto ekonominį ir socialinį vystymą, už sukuriamas darbo vietas. „Kiekviena JÅ«sų sukurta darbo vieta mÅ«sų krašte yra labai svarbi. Reikšmingas ir JÅ«sų indėlis į rajono biudžetą. Taip pat labai vertiname JÅ«sų idėjas, viziją, kaip turėtų vystytis Zarasų kraštas, kaip gyvensime artimiausius dešimt metų. Dėkoju Jums už pastangas ir kviečiu bendram darbui“, – sakė N. Gusevas.

 

Veikliausiems Zarasų krašto verslininkams meras įteikė nominacijas „Už indėlį į Zarasų rajono ekonominę ir socialinę aplinką“. Jas pelnė:  bendra Lietuvos ir Latvijos įmonė, UAB „Danvita“; UAB „Vigatema“; UAB „Keljeras“; UAB „Vidasta“; UAB „Dalbėra“, UAB „Nimetus“, UAB „Zarasų laisvalaikio centras“, UAB „Langasta“; MB „Grilio restobaras“, bendruomenė „Šlyninkos vandens malÅ«nas“. Pagerbti ir mÅ«sų rajone dirbantys kitų vietovių verslininkai.

 

Seimo narys Algimantas Dumbrava taip pat pasveikino verslininkus su Verslo diena, palinkėjo sėkmės. „Šiuo metu dirbate sunkiu ir sudėtingu pandemijos metu. Vyriausybė ir Seimas stengiasi palengvinti sąlygas, taiko įvairias paramos verslui priemones. Už tai JÅ«s atsilyginate papildydami šalies ir savivaldybės biudžetus“, – sakė A. Dumbrava.

 

O įteikdamas nominaciją ir dovaną su Lietuvos simbolika UAB „Akadas“ pažymėjo, jog šią įmonę žino seniai, pažįsta jos įkÅ«rėją Aloyzą Vitą. Ši įmonė yra socialiai atsakinga, niekada neatsisako paremti tų, kam labiausiai reikalinga bÅ«na parama.   

 

Vykusiame Zarasų krašto verslininkų susitikime Zarasų–Visagino regiono vietos veiklos grupė už inovacijų taikymą kuriant naujus vietos produktus ir sukurtas bei išlaikytas darbo vietas nominavo UAB „Vasaknos“. Ä®monė gyvendino projektą pagal vietos plėtros strategijos priemonę „Žuvininkystės regiono verslo sektoriaus stiprinimas“. Projekto vertė – 198 tÅ«kst. eurų, parama – 88 tÅ«kst. eurų. Sukurtos 2,5 darbo vietos. „Puikiai suprantu, kad verslas – tai problemų vadyba ir su jų sprendimu susijusi JÅ«sų kasdieninė veikla. AčiÅ«, kad kuriate, išlaikote darbo vietas, ačiÅ« tiems, kurie patys geba sau susikurti darbo vietą, investuojate ir sugebate konkuruoti rinkoje produktais ir paslaugomis“, – susitikime sakė vietos veiklos grupės pirmininkas Arvydas Veikšra.

 

Susitikime su verslininkais dalyvavo ir Zarasų rajono mero pavaduotojas Rimantas Jurevičius, rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius, rajono tarybos nariai.

 

Vakaro metu į verslininkus kreipėsi ir Zarasų rajono mero pavaduotojas Rimantas Jurevičius. Jis informavo apie Zarasuose įgyvendinamą projektą. Prie Zarasų kultÅ«ros centro įrengiamą skverą, kuriame bus atidengtas paminklas visiems mÅ«sų krašto žmonėms, kovojusiems už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę, žuvusiems kovose, politiniams kaliniams ir tremtiniams atminti. Mero pavaduotojas rajono verslininkus pakvietė paremti šio paminklo statybą.

 

Vakaro metu koncertavo Samanių kaimo kapela (vadovas Algimantas Trumpa). Renginį vedė Zarasų kultÅ«ros centro etnografas Gintaras  Andrijauskas.

 

Valdas ŠERĖNAS
Vasilijaus  KUKONENKOS nuotraukose – Padėkos verslininkams vakaro akimirkos.
 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2021-11-25 14:55:21
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?