2018 m. balandžio 21 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Pagalbos vaikams tinklapis www.pagalbavaikams.lt

Interneto svetainė ieškantiems pagalbos ir paramos vaikams www.pagalbavaikams.lt, neseniai nominuota tarptautinio e–turinio konkurso World Summit Award (WSA) nacionalinėje atrankoje, pristatyta tarptautinei komisijai. Svetainė atrinkta vienoje iš aštuonių kategorijų – „e–valdžia ir institucijos“ („e–Government & Institutions“).
 

Tinklalapyje www.pagalbavaikams.lt skelbiami išsamūs fizinio ir seksualinio smurto, patyčių, alkoholio ir narkotikų vartojimo bei kitų panašių temų aprašymai, nurodyti pagrindiniai jų požymiai bei būdai, padedantys vaikui pačiam išeiti iš keblios situacijos arba kreiptis pagalbos į suaugusiuosius. Siekiant padėti nepilnamečiui atpažinti jo problemas, pirmą kartą Lietuvoje tokio pobūdžio interneto svetainėje pateikiamas visų jų garsinis apipavidalinimas. Jis padeda vaikui suvokti, kad tai, su kuo jis susiduria, iš tiesų yra blogai. Taip pat svetainės lankytojai turi galimybę parašyti laišką, kuriame gali išdėstyti savo sunkumus ir rūpesčius. 

 

Interneto svetainė bus vertinama pagal turinio kokybę, naudojimo paprastumą, funkcionalumą, dizainą, strateginę svarbą, prieinamumą ir kai kuriuos kitus kriterijus.

 

„Malonu, kad buvo pastebėta ir įvertinta mūsų kartu su kitomis organizacijomis sukurta Pagalbos vaikams linijos svetainė, kurios sukūrimui buvo skirti minimalūs piniginiai ištekliai, – sako Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Odeta Tarvydienė. – Jos dalyvavimas tarptautiniame konkurse – puiki galimybė pristatyti svetainę kitų valstybių auditorijai bei padidinti tarptautinį žinomumą.“

 

Konkursui, kuriame kasmet dalyvauja daugiau kaip 160 šalių, pateiktus projektus vertins tarptautinė komisija, sudaryta iš įvairių šalių informacinių technologijų, telekomunikacijų, reklamos, žurnalistikos, tyrimų bei mokymų specialistų, taip pat informacinių technologijų organizacijų ekspertų.

 

Konkurso laimėtojai bus paskelbti šių metų rudenį. Jie turės galimybę dalyvauti specialiame WSA laimėtojų renginyje, vyksiančiame Zalcburge (Austrija).

 

Papildomą informaciją teikia Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji specialistė Evelina Firaitė ir WSA ekspertas Lietuvai Darius Kudarauskas, tel. +37065659516, el. p. darius@mobneta.lt.

Ramūnas Keršys 2011-03-30 15:16:49
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas
Renginių kalendorius
2018 m. balandis
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30