2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Paminėkime saugaus eismo dieną

Balandžio 6-ąją minima Saugaus eismo diena. Pernai Lietuvos keliuose buvo beprasmiškai prarastos 175 gyvybės, o dar 3271 žmogus buvo sužeistas. Šie skaičiai rodo, kad neatsakingas elgesys kelyje, kelių eismo taisyklių nesilaikymas, perdėtas atsipalaidavimas ar pasitikėjimas savo vairavimo įgÅ«džiais gali kainuoti sveikatą ar net gyvybę Jums, JÅ«sų artimiesiems ar kitiems eismo dalyviams.


Zarasų policijos bendruomenės pareigÅ«nai, siekdami atkreipti Zarasų rajono gyventojų dėmesį į atsakingo elgesio kelyje svarbą bei paraginti kelyje bÅ«ti atidesniais, rÅ«pestingesniais ir kantresniais, balandžio 6-13 d. kviečia iš arčiau susipažinti su eismo saugumo situacija Lietuvos keliuose ir pasitikrinant savo žinias išspręsti pareigÅ«nų paruoštą testą.


Teisingai atsakiusieji į 10 klausimų bus apdovanoti prizais su Lietuvos policijos simbolika (tušinukais, puodeliais, kava, atšvaitais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis, automobilio kvapikliais), kuriuos galės atsiimti Zarasų rajono policijos komisariate. Konkurso rezultatai bus skelbiami balandžio 14 d.


Testą galima spręsti paspaudus šią nuorodą: https://forms.gle/SrdkVzuTouJRVC6k9


Kiekvienas saugus kelyje yra tiek, kiek saugo save ir kitus!

 

Zarasų rajono policijos komisariato informacija

Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2021-04-06 12:56:51
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?