2020 m. liepos 13 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Pamoka „Santykiai šeimoje“

Šeima prasideda nuo santuokos, kurios sėkmės pagrindas yra ne tik meilė, bet ir abiejų sutuoktinių subrendimas gyventi bendrą gyvenimą, užsiimti bendra kūryba ir vaikų auginimu bei auklėjimu. Santuokoje turi būti derinami bendro gyvenimo tikslai, netrukdant sau ir kitam ieškoti savojo Aš, pasitikėjimas vienas kitu, moralinė atsakomybė, dalijimasis džiaugsmu ir sunkumais.
 
Šių metų spalio 16 dieną, Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio ir Dusetų K. Būgos gimnazijose, 8 klasių moksleiviams buvo pravestos pamokos „Lytiškumo ugdymas mokyklose“. Pamokos tema - „Santykiai šeimoje“. Sėkmingos santuokos sąlygos, išsiaiškinimas tėvo ir motinos vaidmenis šeimoje. Apie tai pasakojo Ignalinos rajono visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Regina Antipova. Tema atskleidė, kiek svarbus yra lytiškumo ugdymas mokyklose. Moksleiviai dalyvavo diskusijoje „Minčių lietus“. Taip pat pamokos pabaigoje kiekvienas užrašė po klausimą ką daugiau norėtų sužinoti šia tema. Klausimai buvo įvairūs.
 
Nuoširdžiai dėkojame Reginai Antipovai už bendradarbiavimą.
 
Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras.
Nuotraukos

2017-11-02 12:59:11