2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Panevėžio AVMI Zarasų padalinyje keičiasi mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad nuo 2019 m. spalio 1 d. Zarasų padalinyje mokesčių mokėtojai aptarnaujami pirmadieniais - penktadieniais nuo 8 iki 14 val., be pietų pertraukos.


Svarbu, kad ir vietinių įstaigų darbuotojai žinotų apie darbo laiko pasikeitimą ir neatvyktų į Panevėžio AVMI Zarasų padalinį tvarkytis mokestinių reikalų po 14 valandos. Kalbame apie notarus, Darbo biržos, Savivaldybės, Sodros, Policijos komisariato, Maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinės žemės tarnybos, Žemės ūkio konsultavimo tarnybos, teismų, ligonių kasų ir kitų įstaigų atstovus. Būtume labai dėkingi už supratingumą ir pagalbą.


Priminsime, kad gyventojus visuomet raginame ir kviečiame aktyviai naudotis VMI e. paslaugomis, prisijungus prie „Mano VMI“ sistemos, Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) – gyventojas jomis naudojasi neišeidamas iš namų, norimu laiku – darbo dieną ar savaitgalį.


Daugiau informacijos mokesčių klausimais visuomet galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt


Visą aktualią informaciją mokesčių klausimais mokesčių mokėtojai gali sužinoti paskambinę Mokesčių informacijos centro specialistams telefonu 1882 ar apsilankę VMI interneto svetainėje www.vmi.lt  VMI Mokesčių informacijos centro trumpuoju telefonu 1882 teikiamos konsultacijos įrašomos ir yra lygiavertės rašytinėms.


 

 

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

 

Priedai
NuotraukosSvetlana Veikšrienė 2019-10-17 15:24:23