2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Parodos ,,Geri batai nesimėto" atidarymas

Zarasų krašto muziejuje rugpjūčio 15 d. (šeštadienį) 14 val. bus atidaryta Danguolės ir Virmanto Petrašiūnų (Zarasai) veltinių dirbinių paroda ,,Geri batai nesimėto“. Tai pirmoji personalinė šių zarasiškių liaudies meno meistrų paroda.


V. Petrašiūnas yra sertifikuotų tautinio paveldo produktų gamintojas (veltiniai), senojo vilnos, milo vėlimo amato puoselėtojas. Šeimyninis Danguolės ir Virmanto duetas jau spėjo sudominti šilta (tiesiogine ir perkeltine prasme) savo kūryba šių dirbinių gerbėjus. Dalyvauta mugėse, o praėjusiais metais jie pateikė veltinių kolekciją tradicinei respublikinei liaudies meno parodai-konkursui ,,Aukso vainikas“ regioninei parodai Ignalinoje.

 

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų lankytojų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Visiems privaloma dėvėti apsaugines veido priemones, laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo.

 

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama.
 

Paroda veiks iki rugsėjo 16 d.

Nuotraukos iš asmeninio parodos autorių albumo.

 

Vasilijus Trusovas, muziejininkas (kultūrinių renginių koordinatorius)

Nuotraukos
Zarasų krašto muziejus 2020-08-13 14:52:20
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?