2019 m. gegužės 25 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Pasaulinė vandens diena

Kovo 22 dieną švenčiama Pasaulinė vandens diena.Vanduo yra pagrindinis ir nepakeičiamas gyvybės šaltinis žmogui, jis reguliuoja bei kontroliuoja visas organizmo funkcijas. Medžiagų apykaitos metu, vanduo keliaudamas per ląstelių membranas sukuria energiją. Gyvybiniai procesai gali vykti tik tada, kai ląstelėse yra pakankamai vandens. Nepakankamas organizmo aprūpinimas vandeniu gali sukelti ląstelių dehidrataciją, suardyti cheminę organizmo pusiausvyrą ir sukelti įvairias ligas. Vanduo reikalingas geram smegenų funkcionavimui, apsaugo ir sutepa sąnarius bei sustiprina raumenis. Taip pat garantuoja odos ir kitų audinių skysčių balansą. Vanduo užtikrina organizmo temperatūros reguliavimą, pašalina iš organizmo nuodingas medžiagas ir medžiagų apykaitos šalutinius produktus. Vanduo būtinas gerai kraujo apykaitai, jis perneša maistines medžiagas, deguonį ir gliukozę į ląsteles, padeda įsisavinti maisto medžiagas. Norint, kad žmogus jaustųsi gerai, būtų sveikas ir kupinas jėgų, tam itin svarbu palaikyti skysčių pusiausvyrą.
 
Visuomenės sveikatos biuras šią dieną pasitiko Zarasų rajono savivaldybės darbuotojus su vandeniu ir gera nuotaika bei įteikė atmintines apie vandenį ir jo gėrimo taisykles. O Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje, su mokytojais ir mokiniais geriant vandenį žaista viktorina vandens tema. Geriausiai atsakiusieji gavo dovanėles.
Nuotraukos


2017-03-23 13:12:46