2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Pasirūpinkite sveika mityba

Sveika mityba – sveikas žmogus. Maitinimosi metu  organizmas su maistu turi gauti visas jam reikalingas medžiagas, nes nuo pilnavertiško maisto priklauso mūsų išvaizda, savijauta, gyvenimo kokybė ir, žinoma, sveikata. Neteisinga mityba kenkia mūsų sveikatai, o to pasekmės - antsvoris ir lėtinės ligos. Vis didesnį susirūpinimą kelia vaikų ir paauglių sveikata, trumpėjanti gyvenimo trukmė, didelis ligų paplitimas, susijęs su netinkama mityba ir mažu fiziniu aktyvumu.
 
Netinkamos mitybos pasekmės yra sunkios – susergama širdies kraujagyslių ligomis, nutukimu, cukriniu diabetu ir kt. Todėl kiekvienas žmogus turi domėtis ir sekti savo mitybą, koreguoti įpročius ir laiku šalinti pasekmes.
 
Ignalinos rajono savivaldybes visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus sveikatos stiprinimo specialistė Daiva Buterlevičiūtė kviečia į nemokamas konsultacijas sveikos mitybos ir gyvensenos klausimais. Apsilankiusiems bus skaičiuojamas kūno masės indeksas ir teikiamos rekomendacijos kaip maitintis sergant įvairiomis ligomis: virškinimo sistemos, širdies ir kraujagyslių, cukriniu diabetu, turintiems antsvorį ar norintiems gyventi sveikiau ir kt. Apsilankiusiems pageidaujant bus sudaromi individualūs valgiaraščiai.
 
Rūpinkitės savo sveikata, kol ją turite!
 
Daugiau informacijos Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro  Zarasų skyriuje Savanorių g. 2 (I aukštas), Zarasai, elektroniniu paštu zarasu.vsb@gmail.com , mob. tel.:  (8 603) 72119.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro  Zarasų skyriaus informacija 

Zarasų rajono savivaldybė 2014-05-12 10:31:00