2019 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Pasisemti patirties patirties – pas kaimynus

„Mokykitės iš kitų klaidų. Jūs negalite gyventi pakankamai ilgai, kad patys visa tai patirtumėt,“ – sakė buvusi pirmoji JAV dama Eleonora Ruzvelt. Kadangi naujos sudėties Zarasų atviras jaunimo centras (toliau - centras) atvėrė duris tik prieš mėnesį, visa centro komanda: direktorius Aurimas Gudas, darbuotojos Laurita Ramoškaitė ir Ligita Čerkova, su jaunimo reikalų koordinatore Aksana Vorobjova, aplankėme mūsų kaimynų Utenos atvirą jaunimo centrą (toliau – Utenos AJC).

 

Kaip AJC šis centras veikia ketvirtus metus. Centro direktorė Edita Kanapeckienė dalijosi darbo su jaunimu patirtimi, kartu su jaunimu išgyventomis emocijomis, darbo metodais ir pasakojo apie iššūkius, su kuriais tenka susidurti. „Centre dažnai apsilanko ir tėvai. Kai tik centras pradėjo veikti, tėveliai nežinojo, kokią veiklą mes vykdome, kas čia renkasi. Todėl pasikvietėme mūsų centre besilankančių jaunuolių tėvelius, pabendravome su jais, parodėme patalpas, kuriose jų vaikai leidžia vakarus, pasidalinome įspūdžiais iš veiklų“, - prisiminimais dalijasi Utenos AJC direktorė.


„Nuoširdumas ir pagarba vienas kitam – esminiai mano darbo principai“, - teigia Utenos AJC darbuotoja Raimonda Gaulytė.


Utenos AJC direktorė ir darbuotoja parodė mums centro patalpas, papasakojo kokias veiklas vykdo, pasidalino patirtimi, su kokiais iššūkiais tenka susidurti, kaip sprendžia kylančias problemas. Nuoširdžiai dėkojame mūsų kolegėms už turiningą susitikimą ir tikimės bendradarbiavimo ateityje.

 

Aksana Vorobjova

Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2019-03-15 14:38:53