2019 m. rugpjūčio 26 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Pasitarime – pavasariniai seniūnijų darbai ir rūpesčiai

Balandžio 27 dieną visoje šalyje vyks dvyliktoji visuotinė akcija DAROM 2019, kurioje kasmet dalyvauja ir Zarasų rajono savivaldybės įmonės, įstaigos, bendruomenės ir gyventojai.

 

Ateinantį šeštadienį visi neabejingi savo gyvenamosios aplinkos švarai ir tvarkai rinksis į įvairias vietoves. Organizatoriai kviečia ir šiais metais padaryti daug gražių darbų ir kartu gražinti mus supančią aplinką.


Apie pasirengimą šiai akcijai rajono Savivaldybėje įvyko pasitarimas. Jame dalyvavo rajono Savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnai, skyrių vedėjai, specialistai. Meras Nikolajus Gusevas kalbėjo apie pavasarinių aplinkos priežiūros darbų svarbą ir kvietė visus aktyviai paremti šią akciją.

 

Šiame pasitarime dalyvavo ir rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius. Pasitarimo metu akcentuota, kad nors akcija vyksta balandžio pabaigoje, žmonės tvarkosi jau anksčiau. Būtina seniūnams daugiau bendrauti su žmonėmis, pakviesti bendram darbui ir gražinti mūsų aplinką.

 
Seniūnams, rajono Savivaldybės administracijos darbuotojams būtina aktyviai dalyvauti šios akcijos organizaciniame darbe. Informacija apie akcijos vietas ir dalyvių registraciją bus paskelbta 2019 m. balandžio 23 d. rajono Savivaldybės interneto svetainėje.


Sužinoti akcijos vietas ir išsiregistruoti galima interneto svetainėje www.mesdarom.lt.

 
Šiomis dienomis rajono Savivaldybės interneto svetainėje bus paskelbtas ir planuojamų stambių gabaritų šiukšlių išvežimo iš seniūnijų grafikas.

 
Pasitarimo dalyviai aptarė ir Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis finansuojamus objektus Zarasų rajone. 2019 m. balandžio 26 d. rajono Savivaldybės tarybos posėdyje bus tvirtinamos šios programos priemonės ir jos taip pat bus paviešintos rajono Savivaldybės interneto svetainėje.

 

Mero patarėjas

Petras Ivanovas

Autoriaus nuotraukos

Nuotraukos


Svetlana Veikšrienė 2019-04-19 15:33:30
MERAS
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
  
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kokias knygas skaitymui mieliau renkatės: elektronines ar spausdintas?