2024 m. gegužės 18 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Pastebėjimai po susitikimo Dusetose

2024 balandžio 10 dieną Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijoje vyko Zarasų rajono švietimo įstaigų vadovų ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos atstovų pasitarimas. Pasitarimo metu gimnazijos direktorė Dalia Deinienė pakvietė į neseniai iš Kokybės krepšelio lėšÅ³ įkurtą erdvę „Skaityk, žaisk, bendrauk“. Direktorė svečius supažindino su labai turtinga gimnazijos istorija, pristatė ugdymo skyriaus „Sartukas“ bei gimnazijos veiklas. Nemažai dėmesio skyrė jau baigtiems projektams bei šiuo metu vykdomiems projektams. Kalbėjo apie iššÅ«kius, su kuriais tenka kasdien susidurti, pasidžiaugė mokinių pasiekimais ir laimėjimais. Jos kalbą paįvairino ekrane rodomos nuotraukos iš įvairių edukacijų. Direktorė pasakojo, kad daug veiklų vyksta kitose erdvėse, kad mokytojai veda integruotas pamokas, kad sugeba sudominti mokinius ir pakviesti eksperimentuoti bei patiems mokiniams ieškoti atsakymų. Mokiniai daug keliauja, lanko teatrus, muziejus, mielai dalyvauja įvairiose edukacijose. Pernai išnaudojo visas „KultÅ«ros paso“ skirtas lėšas. Direktorė akcentavo, kad pagrindinis gimnazijos sėkmės istorijos kÅ«rėjas yra joje dirbantys žmonės.
 
Pasitarimo metu taip pat buvo aptarti Tūkstantmečio mokyklų projekto vykdymo aspektai, tarpinių patikrinimų vykdymo aktualijos ir kiti rajono mokykloms svarbūs klausimai.
 
Po oficialios pasitarimo dalies vieni panoro apsilankyti gimnazijos skyriuje „Sartukas“, o kiti buvo pakviesti į edukacinį užsiėmimą, kurį vedė gimnazijos dailės ir technologijų mokytojas, sertifikuotas neuroedukologas Dalius Dudėnas. Dailės terapija, pokalbiai, spalvos, mokytojo padrąsinimai padėjo visiems atsipalaiduoti. Juk menas, kaip sakė edukatorius, turi neįtikėtiną gebėjimą prabilti į mÅ«sų emocijų gelmes, kai žodžių gali pritrÅ«kti. Kurdami meną galime rasti įžvalgas, išlaisvinti susikaupusias emocijas ir pasinaudoti savo vidiniais stiprybės ir atsparumo rezervuarais.
 
Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos informacija
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2024-04-12 13:54:17
MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?