2019 m. gegužės 25 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Piešinių konkurso „Jam dūmas patiko ir štai kas iš jo liko“ nugalėtojai bei jų parodėlė Zarasų viešojoje bibliotekoje

 Lapkričio 21 dieną minėjome tarptautinę nerūkymo dieną, kuria siekiama atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti rūkymo, savo ir savo artimųjų sveikatos labui. Rūkymas – žalingas įprotis, tapęs jau ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų priklausomybės problema.

 Šiai dienai paminėti, Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras skelbė mokinių piešinių konkursą ,,Jam dūmas patiko ir štai kas iš jo liko“. Konkurso tikslas – piešinys, kuris turėjo atspindėti vaiko asmeninį požiūrį, nuomonę, nuostatą, patirtį apie sveiką gyvenseną, rūkymo žalą ir  prevenciją šeimoje.

Nuo 2014 spalio 27 d. iki lapkričio 27 d. moksleiviai kūrė piešinius, kuriuose vaizdavo rūkymo pavojus, ligas ir prevencijos galimybes. Konkurse dalyvavo Zarasų ,,Santarvės“ pradinė mokykla, Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazija, Zarasų žemės ūkio mokykla, Turmanto ir Salako pagrindinės mokyklos. Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes: 1-4 klasių, 5-8 klasių, 9-12 klasių mokinius. Vertinat buvo atsižvelgiama į kūrybiškumą, originalumą, įdomų, savitą temos pateikimą.. Visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija vertino ir išrinko 9 nugalėtojus:

1-4 klasių grupė  :

1.   Martyna Paradnikaitė Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla, 4 c klasė

2.  Kristina Čirkova Salako pagrindinė mokykla 4 klasė

3.  Urtė Konošovaitė  Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla, 3 d klasė

5-8 klasių grupė :

1. Giedrė Garšanova Turmanto pagrindinė mokykla, 7 klasė

2. Terza Romanovskaja Turmanto pagrindinė mokykla, 6 klasė

3. Olga Mardosaitė Turmanto pagrindinė mokykla, 6 klasė

9-12 klasių grupė :

1. Dagnė Kolesnykovaitė Zarasų žemės ūkio mokykla, 14 t1 grupė

2. Kornelija Survilaitė Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija,  1a gimnazijos klasė

3. Laura Romanovskaja Turmanto pagrindinė mokykla, 10 klasė

Nugalėtojams įsteigti Ignalinos raj. sav. visuomenės sveikatos biuro prizai ir padėkos raštai. Gražiausių piešinių, geriausiai atspindėjusių konkurso temą, autoriai ir prizininkai bus apdovanoti asmeniškai. Taip pat konkurso piešinius galėsite apžiūrėti  Zarasų viešojoje bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje nuo š.m. gruodžio 15 dienos.

Taigi, sveikiname konkurso nugalėtojus ir sakome nuoširdų ačiū už dalyvavimą ir pastangas konkurse dalyvavusiems moksleiviams ir prie moksleivių dalyvavimo prisidėjusiems pedagogams. 

 

Ignalinos visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyrius

Nuotraukos
2014-12-09 11:15:51