2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Popierinę sąskaitą siūlo pakeisti į elektroninę

AB „Panevėžio energija“ siÅ«lo ir kviečia vartotojus rinktis patogesnį ir gamtai draugiškesnį elektroninį sąskaitos už šilumą ir karštą vandenį gavimo bÅ«dą. Pasirinkus elektroninę sąskaitą, ją gausite greičiau nei siunčiamą paprastu paštu. Sąskaita nepasimes ir bus pasiekiama jums patogiu metu.

 

Kaip užsisakyti elektroniniu paštu siunčiamas sąskaitas:
  • Išsiųskite prašymą el. paštu [email protected]arba [email protected]. Prašyme nurodykite adresą, vardą ir pavardę (įmonės – pavadinimą), mokėtojo kodą ir elektroninį paštą, kuriuo norite gauti sąskaitas. Prašymą galite pateikti ir bendrovės vadybininkui, apsilankančiam bute ar įmonėje.
  • Prisijunkite prie AB „Panevėžio energija“ interneto svetainės www.pe.lt ir užpildykite pagrindiniame lange pateiktą prašymo formą dėl sąskaitos pateikimo el. paštu.
  • Atvykite į AB „Panevėžio energija“ arba paskambinkite tel. (8 45) 501 050 ir susitarkite dėl sąskaitos siuntimo bÅ«do.

 

Prisijunkite prie savitarnos portalo
AB „Panevėžio energija“ siÅ«lo ir kitą bÅ«dą, kaip atsisakyti popierinių sąskaitų už šilumą ir karštą vandenį. Prisijunkite prie savitarnos portalo interneto svetainėje www.pe.lt. Sąskaita jus pasieks akimirksniu, taupydami laiką, neišeidami iš namų ar biuro, negaišdami laiko eilėse, galėsite deklaruoti karšto vandens skaitiklių rodmenis ir mokesčius sumokėti naudojantis elektronine bankininkyste. Naudotis bendrovės klientų savitarnos portalo paslaugomis gali visi AB „Panevėžio energija“ vartotojai, gaunantys sąskaitas už šilumą.z
 
Informaciją pateikė AB „Panevėžio energija“ 

Zarasų rajono savivaldybė 2023-01-18 15:09:52