2019 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Popiežiaus Pranciškaus atvežta vilties dalelė Lietuvai

„Gyvenk, mylėk, svajok, tikėk. Su Dievo malone niekada neprarask vilties“ – kalbėjo Popiežius Pranciškus pernai rudenį, ir nedaug buvo tikinčių, kad po 25 metų Šventasis Tėvas vėl sveikins Marijos žemę.
                     
Vienas svarbiausių istorinių įvykių Lietuvoje – Popiežiaus Pranciškaus atvykimas. Apsilankyti šalyje, kuri šiemet mini Valstybės Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejų, tačiau Pasaulio žemėlapyje tik mažytis taškelis, tai ne tik pagarbos liudijimas tautai ir istorijai, bet dieviškos meilės pavyzdys ir nuolankumo ženklas – būti su mažutėliais.
                     
Kauno Santakos parkas nuo pat ankstyvo ryto klegėjo – ir nors sinoptikai buvo gąsdinę lietumi, žmonės plūdo būriais. Visur stoviniavo savanoriai, kurie nukreipdavo žmonių srautus, dalijo Šv. Mišių knygeles, žurnalus. Jėzus – buvo ta tamsoje spindinti šviesa, kuri jungė visus dalyvius.
                     
Teigiama, kad Kauno Santakos parke susirinko net 100 tūkstančių žmonių minia. Ne tik džiaugsmingais šūkiais, bet ir skaidrėjančiu dangumi pasitikta žinia, kad Popiežius jau įvažiavo į Kauną. Kadangi visų tikslas – pamatyti Šventąjį Tėvą: prieš šv. Mišias Jis laimino žmones, važinėdamas papamobiliu takais tarp sektorių. Popiežius Pranciškus atvyko į mūsų šalį, kad suteiktų vilties – vilties tam, kuris yra mažiau matomas ir žinomas.
                     
Kad viltis yra svarbiausia, kad galima išmelsti net gerą orą – buvo įsitikinta ir šiandien: vos keli lašai paptelėję tikrai nesugadino istorinio įvykio:  Šv. Mišias aukojo virš 800 kunigų, giedojo 260 choristų, o šimtatūkstantinė minia, besimeldžianti ir mojuojanti vėliavėlėmis, atrodė labai laiminga.
                       
Pasibaigus Šv. Mišioms, Popiežius visus labai nustebino palinkėjęs lietuviškai: „Gražaus jums sekmadienio! Skanių pietų“.
                     
Mūsų parapijos klebonui kunigui Vydui JUŠKĖNUI ir diakonui Dainiui KAUNIEČIUI esame dėkingi už istorinių akimirkų nuotaikas;
                     
UAB „Zarasų autobusai“ vairuotojui Tautvilui MIČIŪNUI – už saugią kelionę.
                     
Iš tiesų Popiežiaus Pranciškaus dovanota vilties dalelė Lietuvai rado vietą kiekvieno mūsų širdyje – lyg tas vaivorykštės stebuklas, tądien keistai suspindęs danguje.
 
Giedrė MIČIŪNIENĖ
Nuotraukos autorės  ir Benjamino Sakalausko          

2018-09-24 08:30:03