2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

PORCIJA DECIBELŲ „Dirbsiu ir dainuosiu tik Lietuvoje...“

 Pirmasis kolektyvas, kuriame Aleksas grojo ir dainavo net 7-erius metus, buvo Smalvų kapela. Dabar vaikinas dažnai groja ir dainuoja vienas, o neseniai ėmė dainuoti Zarasų kultÅ«ros centro folkloro ansamblyje ,,Seluona“. Pakvietus Smalvų bažnytėlės vargonininkui Aleksas sekmadieniais neatsisako pagiedoti ir bažnyčioje. „O vakarais, kai turiu laiko, groju tiesiog savo malonumui. Bandymai pačiam kurti tekstus nebuvo labai sėkmingi, todėl dažniausiai imu liaudiškas dainas, kartais pakeisdamas ritmą, kartais nieko nekeisdamas, šiaip grodamas ir dainuodamas“, – pasakoja Aleksas. Pats atlikėjas, nepaisant daugybės įvairių pasirodymų bei neblogų įvertinimų, vadina save mėgėju, nelinkusiu kopijuoti kitų. Nepriskiria savęs kuriam nors muzikos žanrui, groja nuo kantri iki šiuolaikinių stilių.
Šeimai patinka, kad vaikinas užsiima muzikavimu, tik tėvai apgailestauja, kad sÅ«naus muzikinius gebėjimus pastebėjo per vėlai. ,,Jei bÅ«tume pastebėję anksčiau, tikrai bÅ«tume leidę į muzikos mokyklą“, –  sako jie. Juolab muzikavimas nėra svetimas šiai šeimai: anksčiau tėtis mėgo groti armonika, mama dainavo chore, o ir dabar gieda bažnyčioje.
  Ne kartą Aleksui kilo minčių suburti grupę, bet tos mintys, žiÅ«rėk, ir vėl kažkur išsiblaškydavo. Anksčiau Aleksas šešerius metus užsiiminėjo baidarių sportu, bet į gyvenimą atėjus muzikai kitkam nebeliko nei laiko, nei noro.
Paklaustas apie ateities planus Aleksas Chmieliauskas sako tiesiog bandysiąs kaip nors suderinti mechaniko darbą ir aistrą muzikai. Kol kas tiek, o jei ir sieksiąs daugiau, tai tik čia, Lietuvoje. Nors bičiuliai siÅ«lę važiuoti padirbėti į užsienį, Aleksas atsisakęs. ,,Lietuvoje gimiau, augau, čia aš esu įpratęs, čia randu laiko viskam – čia man gerai“, – atvirauja vaikinas.
Tiksliau – jaunas vyrukas: spalio 15 dieną Aleksas švęs 23-iąjį savo gimtadienį. Taigi ,,Tu – ne vienas“ redakcijos vardu nuoširdžiausiai sveikiname Aleksą ir linkime jam sėkmės gyvenime ir gražių pasiekimų muzikos pasaulyje. 
Kalbino ir straipsnį parengė Sandra PETKUTĖ ir Viktorija SAMOCHVALOVAITĖ.
NuotraukosArianda Griščenko 2012-10-15 16:18:56
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?