2022 m. gruodžio 3 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Pradedamas rengti Zarasų rajono savivaldybės 2022–2030 metų strateginis plėtros planas

 Baigiantis Zarasų rajono savivaldybės 2015–2021 metų strateginio plėtros plano įgyvendinimo laikotarpiui ir siekiant užtikrinti ilgalaikės plėtros strategijos tęstinumą, Zarasų rajono savivaldybės administracija rengia naujo laikotarpio Zarasų rajono savivaldybės 2022–2030 metų strateginį plėtros planą. Strateginiu plėtros planu siekiama užtikrinti darnų rajono vystymąsi: nustatyti ilgalaikę rajono viziją, prioritetus ir tikslus, sustiprinti rajono konkurencingumą bei užtikrinti efektyvų turimų išteklių panaudojimą.

 

Plano rengimo procesas bus vykdomas keliais etapais. Pirmajame etape atliekami pasirengiamieji darbai, aktualių strateginio planavimo dokumentų, statistikos duomenų, turimų išteklių, rajono stiprybių ir silpnybių analizė, atliekamos apklausos siekiant nustatyti gyventojų poreikius. 
 
Antrajame etape daug dėmesio numatoma skirti Zarasų rajono gyventojų poreikių nustatymui, gyventojai bus aktyviai įtraukiami į rajono vizijos ir prioritetų formavimą, bus organizuojami susitikimai seniÅ«nijose. 
 
Trečiojo strateginio plėtros plano rengimo etapo metu bus formuojami konkretūs tikslai, uždaviniai ir įgyvendinimo priemonės nustatytai rajono vizijai ir prioritetams pasiekti.
 
Strateginio plėtros plano rengimui formuojamos keturios darbo grupės:
 
1. Turizmo, rekreacinės aplinkos, kultÅ«ros, kultÅ«ros ir gamtos paveldo, viešÅ³jų ryšių vystymo sričių darbo grupė;
 
2. Verslo ir investicijų pritraukimo, žemės ūkio, miesto ir kaimo plėtros darbo grupė;
 
3. Švietimo, sporto, sveikatos priežiÅ«ros, socialinės apsaugos, jaunimo ir nevyriausybinių organizacijų, informacinių technologijų, viešojo valdymo ir viešojo saugumo vystymo sričių darbo grupė;
 
4. Susisiekimo ir inžinerinės infrastruktÅ«ros, energetikos, aplinkos apsaugos, kito savivaldybės valdomo turto bei kitų viešÅ³jų paslaugų vystymo darbo grupė.
 
Kiekvieną darbo grupę sudarys rajono Savivaldybės tarybos nariai, rajono Savivaldybės administracijos darbuotojai, rajono Savivaldybei pavaldžių juridinių asmenų (biudžetinių, viešÅ³jų įstaigų, akcinių ir uždarų akcinių bendrovių, Savivaldybės įmonių) ir Zarasų rajono bendruomenių atstovai ir kiti interesų grupių atstovai, kurių dalyvavimas pagrįstas bendradarbiavimu ir partneryste.
 
Siekiant ne tik informuoti Zarasų rajono savivaldybės gyventojus apie atliekamus ir atliktus darbus, bet ir įtraukti juos į strateginio plėtros plano rengimą, numatoma visuomenę nuolat informuoti apie plano rengimo etapų įgyvendinimą ir jų rezultatus, aktualią informaciją skelbti Zarasų  rajono savivaldybės interneto svetainėje www.zarasai.lt, organizuoti viešus strateginio plėtros plano projekto pristatymus bendruomenėms, sudaryti galimybes dalyvauti jo rengime, pateikti savo siÅ«lymus.
 
Zarasų rajono savivaldybės 2015–2021 metų strateginio plėtros plano projekto rengimą atsakingas Investicijų ir plėtros skyrius, kontaktinis asmuo – Ramunė Šileikienė, Zarasų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja, tel. (8 385) 37 144, el. paštas: [email protected]
 
 
Investicijų ir plėtros skyriaus informacija.
 

Zarasų rajono savivaldybė 2021-11-16 13:31:05
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?