2021 m. sausio 20 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Pratęsus judėjimo kontrolę tarp savivaldybių, Utenos apskrityje policijos pareigūnai asmenų judėjimo kontrolę vykdys mobiliaisiais postais

Vyriausybei pratęsus judėjimo kontrolę tarp savivaldybių iki sausio 31 dienos 24 valandos, Utenos apskrityje policijos pareigÅ«nai asmenų judėjimo kontrolę vykdys mobiliaisiais postais – vairuotojai gali bÅ«ti stabdomi bet kur ir bet kada, postų vietos bus nuolat keičiamos. Iš anksto apie mobilių postų vietas bei kontrolės laiką nebus skelbiama.

 

PRIMENAME, kad ribojimai nebus taikomi, kai vykstama į savo gyvenamosios vietos savivaldybę. Taip pat ribojimas nebus taikomas tais atvejais, kai vykstama į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę dėl artimųjų giminaičių mirties, taip pat darbo reikalais ir kt.

 

POLICIJA ĮSPĖJA, kad tolerancijos ir įspėjimų bus mažiau, griežčiau vertins pažeidėjus ir taikys atsakomybę. Bauda už karantino taisyklių pažeidimus gali siekti nuo pusės iki pusantro tūkstančio eurų.

 

DĖMESIO - kiekviename kontrolės poste yra paskirtas posto vyresnysis, kuris sprendžia visus klausimus. Kilus nesutarimams dėl vykimo per postą, ar esant ypatingiems atvejams, vykstantys žmonės gali prašyti sprendimus (nepraleisti ar pan.) išspręsti dalyvaujant posto vyresniajam pareigÅ«nui.

 

Jei žmonėms kyla klausimų, jie gali pasiskambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000, pirmadieniais-ketvirtadieniais – nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro, penktadieniais - nuo 7 val. ryto iki 18:45 val. vakaro.

 

Svarbiausią informaciją dėl judėjimo ribojimų ir atsakymus į klausimus galite rasti: https://policija.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-informacija-del-judejimo-ribojimu-atsakymai-i-klausimus-nuolat-atnaujinama  (informacija nuolat atnaujinama).


Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija


Svetlana Veikšrienė 2021-01-07 08:06:18
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?