2020 m. liepos 11 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Prevencinė paskaita Tarptautinei kovos su narkomanija dienai paminėti

2014 m. birželio 26 d. yra minima Tarptautinė kovos su narkomanija diena ir šiai dienai pažymėti Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus specialistės kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūne Jovita Juršyte organizavo paskaitą ,,Renkuosi gyvenimą ar kvaišalus?“ Renginys vyko VšĮ Zarasų rajono socialinių paslaugų centre, kuriame dalyvavo Dienos centro ,,Saulėgrąža“ vaikai.
 
Renginį pradėjusi bendruomenės pareigūnė J. Juršytė aiškino kas yra narkotikai, kad tai ne tik kenksmingos organizmui tabletės, milteliai, bet ir alkoholis, tabakas, migdomieji, raminamieji vaistai, ne pagal paskirtį naudojami klijai, skiedikliai, dezodorantai ir kitos medžiagos. Pareigūnė supažindino su narkotikų rūšimis, kokiu pavidalu jie gali būti, pasakojo apie jų neigiamą poveikį organizmui, bei atsakomybę už jų įsigijimą, laikymą, gabenimą.
 
Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus specialistė Neringa Šedytė pasakojo vaikams apie neigiamą poveikį ne tik organizmui, bet ir asmens socialiniam gyvenimui.
 
Po paskaitų vaikai dalyvavo viktorinoje ,,Gyvenu sveikas!“, kurią sudarė trys dalys: testas, kūrybinė rungtis ir plakato kūrimas narkomanijos prevencijos tema.
 
Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Renginio organizatorės tikisi, kad jaunoji karta mokės atsispirti pagundoms, niekada nesiryš tokiam neigiamam žingsniui ir propaguos tik sveiką gyvenimo būdą.
 
 
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato informacija

Zarasų rajono savivaldybė 2014-06-27 09:22:18