2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Prezidentas dirbs Utenos regione

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir jo komandos nariai antradienį, gruodžio 10 d. atvyksta į Uteną. Čia Prezidentas susitiks su šio regiono įvairių sričių atstovais ir regiono bendruomenėmis.
 
Pirmasis susitikimas -  su Utenos regiono merais. Jo metu  bus aptarti aktualiausi regiono klausimai ir problematika, numatytos regiono ateities gairės. Šio susitikimo metu bus ieškoma regioninio bendradarbiavimo gerinimo galimybių.  Susitikime su Prezidentu  dalyvaus ir Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas.
 
Toliau darbą Prezidentas tęs mūsų rajone. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir jo komanda lankysis Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje, vėliau Kultūros centre susitiks su miesto bendruomene.
 
Po susitikimų Dusetose šalies vadovo laukia susitikimas Utenos meno mokykloje su Utenos regiono žiniasklaidos atstovais. Jo metu numatoma aptarti  žiniasklaidai kylančius iššūkius ir regionui aktualius klausimus. Po šio susitikimo bus surengta   Prezidento ir jo komandos narių spaudos konferencija.          
 
Kaip informavo Prezidento komunikacijos grupė, antradienį  daugiau nei 20 Prezidento patarėjų iš Ekonominės ir socialinės politikos, Teisės, Aplinkos ir infrastruktūros, Nacionalinio saugumo, Švietimo, mokslo ir kultūros bei Užsienio politikos grupių Utenos regione turės apie dvidešimt susitikimų su įvairių sričių atstovais. Numatomi susitikimai dėl sveikatos priežiūros paslaugų tinklo ir paslaugų prieinamumo, susitikimai su savivaldybių administracijų direktoriais, Utenos apskrities ūkininkais, regiono savivaldos institucijų atstovais, atsakingais už viešąjį transportą ir nuotekų tinklų prijungimą prie centralizuotų tinklų. Patarėjai taip pat organizuoja susitikimus su verslo ir verslo asociacijų atstovais, Utenos apskrities Regionine kultūros taryba, Utenos regiono nevyriausybinėmis organizacijomis, mokyklų vadovais ir savivaldybių švietimo skyrių atstovais ir kt. Šiuose susitikimuose dalyvaus ir Zarasų rajono savivaldybės atstovai.
 
Šis susitikimas – tai Prezidento regioninės politikos tąsa. Šalies vadovo Gitano Nausėdos iniciatyva spalį vyko Regionų forumas, kuriame buvo kviečiama  stiprinti savivaldos ir nacionalinės valdžios dialogą.
 
Rajono Savivaldybės informacija 

Zarasų rajono savivaldybė 2019-12-09 14:05:59