2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

„Prisiminimai apie mokyklą“

Šių metų rugpjūčio 19 d. Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro specialistai dalyvavo Turmanto miestelio šventėje „Prisiminimai apie mokyklą“. Visus susirinkusius džiugino puikus oras ir nuotaika. Visuomenės priežiūros specialistė Laimutė Bernotienė mokė jaunimą teikti pirmą pagalbą susižeidus, papasakojo apie kraujavimo rūšis ir jo stabdymo būdus. Dalyviai atsakinėjo į klausimus apie sveikatą. Su mažais dalyviais buvo žaidžiamas žaidimas „Sveikas ir nesveikas maistas“.
 
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Svetlana Vilkauskienė sudomino renginio dalyvius žaidimu „Neblaivus esi pavojingas“. Buvo panaudota alkoholio prevencine priemonė - akiniai. Girtumo akinių nešiotojas gali suvokti, kaip girtumas apsunkina net elementariausių veiksmų atlikimą. Akiniai neatspindi konkrečios alkoholio koncentracijos kraujyje, tačiau sukeliamas pojūtis gali būti traktuojami kaip vidutinis girtumas. Taip pat dalyviams buvo demonstruotas toksinių dervų pakelio modelis. Šiame tikroviškame modelyje yra 2 ištraukiamos cigaretės pripildytos gličiomis „dervomis“. Šių dviejų cigarečių dervos parodo, koks toksinių dervų kiekis patenka į rūkančio žmogaus organizmą surūkius vieną pakelį cigarečių.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuoširdžiai dėkoja Turmanto seniūnui Stanislovui Stankevičiui ir Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro Turmanto teritorinio padalinio vadovei Tatjanai Jermolajevai už šiltą priėmamą ir galimybę pasidžiaugti kartu šia nuostabia švente.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.
Nuotraukos

2017-08-24 11:32:09
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?