2020 m. balandžio 7 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Raistiniškių kaimo bendruomenės projektas

Senai suburta ir vykdanti savo veiklą Raistiniškių kaimo bendruomenė, tik dabar gavo galimybė oficialiai užregistruoti savo bendruomenės vardą. Aktyvi bendruomenė įvairiapusiškos kaimo žmonių gyvenimo kokybės gerinimui, naujų galimybių, pomėgių, saviraiškos priemonių realizavimui siekia pagal panaudos sutartį nuomojamas patalpas padaryti patrauklias veiklos vykdymui - susirinkimų ir švenčių organizavimui, kolektyvų repeticijoms, švietėjiškai veiklai vykdyti, gyventojų laisvalaikiui ir užimtumui ir kt.
 
Šio projekto tikslas – burti bendruomenės narius bendrai aktyviai veiklai ir sudaryti tinkamas turiningo laisvalaikio praleidimo ir užimtumo sąlygas, taip prisidedant prie socialinių, žmonių užimtumo problemų sprendimo ir kaimo bendruomenės patrauklumo vystymo.
 
Projekto uždaviniai :
- Suremontuoti bendruomenės patalpas
- Parengti patalpas susirinkimams, laisvalaikio praleidimui, bendruomenės veiklos vykdymui.
- Gerinti Raistiiškių kaimo infrastruktūra.
 
2018 m. gruodžio 4 d. pagal 2018_ m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ programa, tarp Zarasų rajono savivaldybės administracijos ir Raistiniškių kaimo bendruomenės pasirašyta sutartis, per kurią iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų skirta 116,00 Eur projektui ,, Raistiniškių kaimo bendruomenės patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams“ įgyvendinti.
 
Suremontavus bendruomenės namus, atlikus patalpų remontą (sienų išliginimas bei tapetavimas, lubų dažymas, grindų dangos keitimas, durų bei langų keitimas) bendruomenės nariai galės burtis bendruomenės namuose ir toliau vykdyti savo veiklą, pritraukiant ne tik Raistiniškių gyventojui, bei šalia esančių miestelių bei kaimo gyventojui.
     
2018 m. gruodžio 31 d. numatyti darbai, kuriems skirta rajono Savivaldybės parama, užbaigti.

2019-01-04 09:57:40