2020 m. liepos 10 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Rajono bendrojo ugdymo mokyklos aprūpintos gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonėmis bei įranga

Keturios rajono bendrojo ugdymo mokyklos dalyvavo Europos Sąjungos projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

 

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.


Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.


Projekto metu Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, Antazavės Juozo Gruodžio bei Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos buvo aprūpintos gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonėmis bei įranga už 30 505,31 Eur iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto. Mokymo priemonės bei įranga skirta 1-4 ir 5-8 klasių mokiniams.


Gautos priemonės naudojamos atliekant įvairius eksperimentus, tyrimus, bandymus, laboratorinius darbus. Projektu siekiama padidinti bendrojo ugdymo mokyklų mokinių ugdymo kokybę ir pasiekimus, modernizuojant 1-4 ir 5-8 klasių mokinių gamtos ir technologinių mokslų tiriamosios bei praktinės veiklos aplinką, patį mokymo(si) procesą.


Yra parengta metodinė medžiaga mokytojams, t. y. pamokų veiklos aprašai ir vaizdo įrašai, kurie skirti padėti mokytojams pamokose naudoti projekto lėšomis nupirktas mokymo priemones. Metodinė medžiaga yra patalpinta projekto svetainėje “Vedlys” http://www.vedlys.smm.lt/medziaga_mokytojams.html

 

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija
Nuotraukos mokyklų

 

Nuotraukos

Svetlana Veikšrienė 2020-06-02 10:43:20