2020 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Rajono kelių remontui papildomos lėšos

Mes jau rašėme, kad Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus įsakymu, įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą, paskirtos papildomos lėšos Lietuvos pasienio vietovių keliams taisyti ir rekonstruoti. Numatyta skirti lėšas trylikai šalies savivaldybių. Papildomas lėšas gaus ir Zarasų rajono savivaldybė. Šie pinigai skirti Zarasų seniūnijos Dimitriškių, Šaulių I, Degučių seniūnijos Degučių kaimo gatvių remontui.


Po to Susisiekimo ministerijoje buvo peržiūrėti dar kiti Zarasų rajono savivaldybės projektai. Buvo pripažinta - projektai gerai parengti ir jiems skirtas finansavimas.


89,2 tūkst. Eur parama skirta Štadvilių kaimo Ežerėnų gatvės remontui. Už papildomai skirtas lėšas šiemet bus suremontuota ir Salako miestelio Naujoji gatvė. Šios gatvės remontui numatyta 47,5 tūkst. Eur Degučių seniūnijoje šiemet bus įgyvendintas ir antras projektas. Už 19,8 tūkst. Eur bus suremontuota Ramybės gatvė Degučių kaime. Zarasų mieste jau šiemet pagražės Valstiečių gatvė. Jos remontui numatyta 40,3 tūkst. Eur.


Jau senokai buvo gvildenamos kelio taisymo problemos Turmanto seniūnijos Skirnų kaime. Šis kaimas yra Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos valstybių sienų sandūroje. Šioje vietoje yra pastatyta 14 koplytstulpių. Šis meno dirbinių ansamblis simbolizuoja pasieniečių pasiryžimą ginti savo šalį, jų drąsą ir ryžtą. Ši vieta yra turistų ir ekskursantų traukos vieta, tačiau kelio būklė buvo prasta. Jau daug metų rajono Savivaldybės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovai tarėsi dėl šio kelio remonto. Tačiau dėl lėšų trūkumo šio kelio taisymas buvo atidėliojamas. Dabar šiam projektui skirta 29, 8 tūkst. Eur.


Po naujai peržiūrėtų projektų rajonui pridėta dar 226,6 tūkst. Eur. Zarasų rajono savivaldybei skirta iš viso 365,1 tūkst. Eur. Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų.

 

Petras Ivanovas

 


Petras Ivanovas 2020-06-08 14:50:25