2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Rajono Savivaldybei padėka už projektų įgyvendinimą

Vakar  Ä¯vyko Vidaus reikalų ministerijos inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingas renginys. Jo metu buvo įteikiami VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014-2020 apdovanojimai. Šioje apdovanojimų šventėje dalyvavo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, mero patarėjas Vilhelminas Kuzmickas.      
 
Šio iškilmingo renginio dalyvius sveikino vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius. Jis kalbėjo apie bÅ«tinybę miestams ir miesteliams tapti  magnetais, pritraukiančiais į regioną ir gyventojus, ir verslus. Lietuvos regionai gyvi, nes savivaldybės ne tik kelia šiuos klausimus, bet ir investuoja Europos sąjungos  lėšas, regionuose atsiranda naujų užimtumo ir verslo galimybių, atgaivinamos urbanistinės erdvės, kurios tampa tikrais regiono traukos centrais.            Renginio metu Zarasų rajono merui Nikolajui Gusevui įteiktas Vidaus reikalų ministro Padėkos raštas. Juo Zarasų rajono savivaldybė apdovanota už aktyvų bendradarbiavimą ir reikšmingą indėlį į regioninę plėtrą 2014-2020 m. sėkmingai įgyvendinant Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos finansuojamus infrastruktÅ«ros projektus.      
 
Meras Nikolajus Gusevas dėkingas rajono Savivaldybei, jos administracijai, visai komandai, rajono seniÅ«nijoms ir bendruomenėms už sutelktą darbą, gražias iniciatyvas ir idėjas. Visų pastangomis buvo įgyvendinami projektai, kurių dėka gerėjo rajono infrastruktÅ«ra, susitvarkytos viešosios erdvės poilsiui, laisvalaikiui.
 
Rajono Savivaldybės informacija

Nuotraukose: Vidaus reikalų ministerijos padėka; po apdovanojimų Vidaus reikalų ministerijoje.
Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2020-10-23 13:42:10