2021 m. spalio 18 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Rajono Savivaldybėje aptartos jaunimo veiklos galimybės

 Zarasų rajono savivaldybėje vyko rajono vadovų ir jaunimo atstovų susitikimas, kuriame aptarti jaunimui aktualÅ«s klausimai, spręstinos problemos, naujai rengiamo Strateginio plėtros plano rengimo bendradarbiavimo galimybės.

 

Šiame pasitarime dalyvavo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius,  administracijos Apskaitos ir materialinio aprÅ«pinimo skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai atliekanti jaunimo koordinatoriaus funkcijas Aušra Dilienė, Atvirojo jaunimo centro vedėjas RamÅ«nas Keršys ir Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ atstovai.
 
Susitikimo dalyviai aptarė jaunimo užimtumo problemas ir galimybes, jaunimo iniciatyvų kÅ«rimą siekiant sklandaus bendradarbiavimo. Susitikime jaunimo atstovai turėjo progą pareikšti savo nuomonę šiomis temomis ir gauti išsamius rajono vadovų atsakymus. Buvo gvildenamos jaunimo politikos įgyvendinimo, švietimo, verslumo problemos. Buvo pažymėta, kad Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ atstovai pasigenda glaudesnio ryšio su Savivaldybe, su atsakingais asmenimis už jaunimo reikalų koordinavimą. Buvo nuspręsta aktyviau įtraukti jaunimą į renginių organizavimą, o visuomeninei organizacijai noriau dalyvauti rajono renginiuose.
Jaunimo atstovai buvo nusiteikę darbingai, pateikė daug originalių idėjų, jie taip pat sulaukė atsakymų į visus pateiktus klausimus.
 
Susitikimo dalyviai apibendrino jaunimo veiklos rezultatus, pažymėjo, kad jaunieji zarasiškiai turi daug gerų idėjų ir bÅ«tina jas aptarti jaunimo reikalų, nevyriausybinių organizacijų tarybose ir susitikimuose su rajono Savivaldybės administracija.
 
Buvo padėkota visiems šio susitikimo dalyviams ir išreikšta viltis, kad rajono vadovų ir jaunimo atstovų bendradarbiavimas ateityje dar gerės. Tokio formato organizuojami susitikimai siekia suvienyti organizacijas ir padėti joms bendradarbiauti, taip pat spręsti jaunimui iškilusias problemas ir atsakyti į aktualius klausimus. 
 
Aušra Dilienė, Rajono Savivaldybės administracijos Apskaitos ir materialinio aprÅ«pinimo skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai atliekanti jaunimo koordinatoriaus funkcijas 
 
Nuotraukose užfiksuotos susitikimo akimirkos 
 
Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybė 2021-10-07 11:15:31
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?