2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Rajono Savivaldybėje lankėsi Japonijos ambasadorius

Praėjusį sekmadienį Zarasų rajono savivaldybėje lankėsi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija Shiro Yamasaki su delegacija.

 

Garbingus svečius rajono Savivaldybėje sutiko rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, jo pavaduotojas Arnoldas Abramavičius. Susitikimo pradžioje Savivaldybėje delegacijos nariai žiūrėjo filmą apie Zarasų kraštą ir jo žmones.

 

Svečiai labai domėjosi Zarasų rajono savivaldybėje vykdomais projektais, sprendžiamomis problemomis ir jų sprendimo būdais, iškylančiais iššūkiais.

 

Tekančios Saulės šalies žmonės pasidalijo įspūdžiais apie Lietuvą. Jiems labai įdomūs regionai, maži miesteliai, čia puoselėjamos tradicijos.

 

Ambasadorius su delegacija džiaugėsi Zarasų kraštu, buvo sužavėti įspūdingomis ežerų krašto vietomis. Japonijos delegacija lankėsi Didžiojoje saloje, Šlyninkos malūne, ant apžvalgos rato. Gerą įspūdį jiems paliko Dusetos. Čia delegacijos nariai pabuvojo Dailės galerijoje, Amatų centre.

 

Susitikimo metu taip pat plačiai buvo kalbėtasi apie įvairias verslo ir partnerystės idėjas, prekybos galimybes, investicijas Zarasų krašte, taip pat bendradarbiavimo su Japonijos verslininkais, įmonėmis perspektyvomis.

 

Petras Ivanovas
Nuotraukose: Japonijos ambasados delegacijos viešnagės akimirkos Zarasų rajono savivaldybėje.
Autoriaus nuotraukos

NuotraukosSvetlana Veikšrienė 2019-08-12 15:46:44