2020 m. gegužės 25 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Rajono vadovai susitiko su dvasininkais

Rajono Savivaldybėje tęsiama graži tradicija - kasmet pakviečiami rajono kunigai į susitikimą. Jame aptarimai ne tik nuveikti, bet ir ateities darbai.

 

Toks tradicinis susitikimas įvyko pirmadienį. Jame dalyvavo Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas kunigas dekanas Vydas Juškėnas, šio dekanato kunigai. Su dvasininkais susitiko rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, direktoriaus pavaduotojas Remigijus Lamanauskas. Šiame rajono valdžios ir parapijų kunigų pokalbyje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava.


Meras Nikolajus Gusevas pasidžiaugė, kad dvasininkai surado laiko aptarti visiems rūpimus klausimus, kartu pabendrauti. Nikolajus Gusevas taip pat padėkojo dvasininkams už jų nuoširdų darbą. Kunigai nuolatos bendradarbiauja su rajono Savivaldybės institucijomis, dalyvauja miesto šventėse, bendruomenių renginiuose.
Dvasininkai taip pat buvo informuoti apie rajono Savivaldybės pastangas tvarkant bažnyčias, esančias kultūros paveldo objektų sąraše.


Svečiai taip pat buvo pakviesti pasidalyti savo mintimis, pastebėjimais. Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas kunigas dekanas Vydas Juškėnas viso dekanato vardu dėkojo rajono Savivaldybės merui Nikolajui Gusevui, kitiems rajono Savivaldybės vadovams, visai Savivaldybei už nuolatinę ir įvairiapusę paramą ir rūpestį rajono bažnyčiomis. Dekanas Vydas Juškėnas įteikė merui Nikolajui Gusevui padėkos dovanėlę.


Parapijų klebonai nuoširdžiai bendravo, kalbėjo apie kasdieninius rūpesčius, parapijų reikalus, aptarinėjo aktualias bažnyčių tvarkymo problemas. Susitikime buvo aptarti ne tik parapijų reikalai, bet kalbėta apie tai, kaip padaryti žmonių gyvenimą šviesesnį, prasmingesnį ir turiningesnį. Visi džiaugėsi gražiu Savivaldybės ir parapijų kunigų bendravimu, tradiciniu susitikimu.


Meras Nikolajus Gusevas visiems susitikimo dalyviams padovanojo po 2020 metų kalendorių „Zarasų kraštas“, o Dusetų Švč. Trejybės bažnyčios klebonas kanauninkas Stanislovas Krumpliauskas - 2020 metų Bažnyčios kalendorių.


Meras linkėjo ir ateityje dirbti drauge, sutartinai, padėti vienas kitam.

 

Rajono Savivaldybės informacija

 

Nuotraukose – susitikimo akimirkos.

Petro Ivanovo nuotraukos

Nuotraukos
Petras Ivanovas 2019-12-30 15:02:40
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?