2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Redaktorės ŽODIS

 Labai dažnai mes draugais vadiname žmones, kurie neatitinka ma-no įvardyto apibÅ«dinimo. Draugais vadiname tiesiog pažįstamus, su kuriais tik pasikeičiame trumpu „labas“, o kartais tiesiog galvos link-telėjimu ar rankos paspaudimu. Bendraklasiai ar šiaip kolegos – iš tiesų visi jie nėra tie tikrieji draugai (žinoma, gali tarp jų bÅ«ti ir tikrų draugų), kaip ir to paties bÅ«relio ar vakarėlio dalyviai. Visi šie apibÅ«-dinimai parodo, kas mus sieja su vienu ar kitu žmogumi. Su vienais žmonėmis mus sieja mokslas, darbas, su kitais – pomėgiai ar pramo-gos, tačiau patirti tikrą draugystę pasitaiko retai. Žinoma, dabar mums, jaunimui, atrodo, jog turime galybę „draugų“, bet iš tiesų yra daug žodžių, kuriais galime pakeisti žodį draugas. Ne veltui sakoma, jog gyvenime retai pasitaiko tikrų draugų, stebuklas, jei apskritai to-kių sutinkame.
Nežinau, tiesa ar melas, jog tikra draugystė amžina, juk aplink tiek daug įvairių kliūčių, trukdančių tai draugystei vešÄ—ti. Tai ir laikas, ir atstumas, galiausiai – kiti žmonės. Noriu suprasti, noriu padėti sau pačiai ir jums išmokti atsirinkti tikrus draugus, o juos suradus daryti viską, kad tą tikrą draugą išsaugotume. Draugystė kaip augalas – ją reikia pasėti, auginti ir puoselėti, stengiantis, kad nenuvystų. Bet kaip to išmokti?!
Vilija BUČENKAITĖ
NuotraukosArianda Griščenko 2012-07-15 16:53:35
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?