2022 m. rugpjūčio 12 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Redaktorės ŽODIS

 Manyčiau, visi į šÄ¯ klausimą atsakytų skirtingai, aš gi manau, kad kalėdinis stebuklas – tai... perdėtas žmonių gerumas. Paklausite, kodėl perdėtas? O todėl, kad žmonės gerumą prisimena tik per Kalėdas. Visos tos gerumo akcijos, įvairios labdaros, koncertai... Nesuprantu, kodėl žmonės prisimena vieni kitus tik artėjant šiam stebuklų metui? Kodėl mes nebÅ«name geri, paslaugÅ«s, užjaučiantys visus metus? Kas mums trukdo? Atsakymas – niekas, mes tiesiog nesistengiame tokiais bÅ«ti. Tarsi pabundame, kai visi aplink ima kalbėti apie kalėdinį gerumą. O ar negalime dalytis tuo gerumu visus metus? Argi bÅ«tina tam proga, paraginimas? Ar mes tiesiog laukiame kažkokio atlygio?
Sakoma, jog už gerus darbus yra atlyginama, tik, žinoma, ne pinigine prasme. Tad pabandykime bÅ«ti geraširdžiais ir užjaučiančiais ne tik Šv. Kalėdų laikotarpiu, bet visus metus, atlygio gaudami šypseną, gerą žodį ar tiesiog pajusdami palaimą širdyje.
Visiems linkiu nesavanaudiškų bei šviesių Šv. Kalėdų!
Vilija BUČENKAITĖ
 

Arianda Griščenko 2012-12-05 16:37:00