2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Redaktorės ŽODIS

 Kai atrodo, jog viskas taip nesiseka, jog blogiau ir būti negali, staiga ima ir nudžiugina tai viena, tai kita šauni žinia. Ir ilgainiui suvoki, kaip iš tiesų gera gyventi, džiaugtis viskuo, kas vyksta aplinkui. Tarsi koks gerasis burtininkas, tau nulėmęs sėkmę savo burtų lazdele, leidžia pasidžiaugti sėkmingais sutapimais ir atsipalaiduoti bei pasilepinti sėkmės sūkuryje.
Tik, manau, nereikia leisti sau tekėti vien likimo upės vaga. Žmogus turi nuolatos stengtis ir eiti pirmyn, suklupti, nusivilti, bet vėliau vėl suvokti, jog tamsą pakeičia šviesa, o šviesą –  tamsa. Šitaip išmokstame naujų dalykų, įgyjame naujų vertybių ir pradedame pastebėti mažus stebuklus, kurie džiugina akį ir sielą.
Džiaukitės mažais stebuklais, vertinkite tai, ką turite, būkite nuoširdesni bei atlaidesni, juk tai yra džiaugsmo ir harmonijos formulė. 
Arianda GRIŠČENKO
NuotraukosArianda Griščenko 2013-07-08 23:47:37