2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Redaktorės ŽODIS

Jau mokslo metų pradžia ant nosies - tai reiškia vasaros pabaigą. Pradedi mąstyti, ką padarei gerai ar blogai, ko visai nepadarei, nes pasidavei karštai ir drėgnai vasaros tėkmei.
 
Pamenu, besibaigiant mokslo metams išgirdau draugę sakant, jog ji pradės planuoti savo vasarą. Tada pamaniau, kad tai šaunu ir galbūt daugeliui reikėtų pasiplanuoti savo laisvalaikį vien tam, kad neprarastų nė sekundės vasaros teikiamų malonumų. Tačiau dabar galvoju kitaip ir galiu patvirtinti, jog planai dažnai gali ir neišsipildyti. O to prižastys labai paprastos: lietus ar karštis, tingulys ar galbūt naujos galimybės, kurios tikrai nebuvo planuotos, užklupo visai nelauktai, bet nudžiugino labiausiai.
 
Manau, jog neverta gailėtis sugriuvusių planų, o tiesiog šypsotis gyvenimui, pasiduoti impulsui ir džiaugtis paskutinėmis vasaros akimirkomis. Nesvarbu, kokios jos bebūtų.
NuotraukosEimantė Petrauskaitė 2010-08-18 16:53:32