2020 m. liepos 14 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Rekomenduoju pasižiūrėti

 Jau pats pavadinimas skelbia, jog filmo siužete pasakojama apie JAV prezidento A. Linkolno gyvenimą. Filmo veiksmas prasideda, kai nužudo-ma būsimo prezidento motina, o ją nužudo ne bet kas, o vampyras. Jauna-sis Abraomas pasižada sau nepalikti Žemėje nė vieno gyvo vampyro, taip atkeršydamas už savo motinos mirtį. Jau suaugęs jaunuolis pradeda savo kovą prieš vampyrus ir siekia karjeros teisės srityje, kol galiausiai vieną dieną yra išrenkamas JAV prezidentu.
Nors šis filmas fantastinis ir realių faktų jame yra nedaug, bet tai puiki proga bent šiek tiek susipažinti su Abraomo Linkolno biografija bei JAV pilietinio karo istorija. Pamačiusi šį filmą iškart sėdau prie kompiuterio ieš-koti daugiau informacijos apie šį JAV prezidentą bei pilietinį karą ir paly-ginti faktus, pateiktus kino filme. Manau, jog pamatyti šį filmą yra išties verta vien dėl to, jog jis tiesiog priverčia „kapstytis giliau“, o kaupti žinias savo galvoje visada yra naudinga!
Vilija BUČENKAITĖ
 
NuotraukosArianda Griščenko 2012-08-14 15:44:24
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?