2024 m. gegužės 18 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Rugpjūčio mėnesio KALENDORIUS

 Mėnesio pradžioje, rugpjūčio 2-ąją, derėjo padėti tiems, kuriems mÅ«sų pagalbos reikia labiausiai, nes ši diena yra Tarptautinė vargšÅ³ diena, dar kitaip vadinama Ubagų diena. MÅ«sų seneliams ši diena buvo labai svarbi, mat jie labiau laikėsi nuostatos, jog norint bÅ«ti geresniu žmogumi nereikia pagailėti atiduoti kąsnio tam, kuriam jis yra svarbiau už auksą. 
Na, o 12-ąją mėnesio dieną paskirsime SAU, nes tai yra Tarptautinė jaunimo diena. Tądien ypatingas dėmesys skiriamas jaunimo problemoms bei bandoma įskiepyti jaunimėliui aktyviau dalyvauti visuomeninėje veiklo-je. 
Priėję velnio tuziną, rugpjūčio 13-ąją, paspauskime kairiąją ranką vi-siems kairiarankiams. Apytiksliai pasaulyje suskaičiuota apie 550 milijonų kairiarankių. GarsÅ«s kairiarankiai praeityje buvo Liudvikas Van Bethove-nas, Čarlis Čaplinas, Albertas Einšteinas, Merlina Monro, Mikelandželas, Napoleonas Bonapartas, Leonardas Da Vinčis... 
Rugpjūčio 19-oji – Pasaulinė fotografijos diena. Šiais laikas fotogra-fuoja kiekvienas. Fotografija vis labiau plečia savo šaknis šiuolaikinio pa-saulio mene. Na, o mums belieka padėkoti L. Ž. Dagerasui už šÄ¯ išradimą, kuris jau kelis šimtmečius leidžia įamžinti pačias svarbiausias mÅ«sų gyveni-mo akimirkas. 
Paskutiniąją mėnesio dieną paminėsime šiuolaikiškesnę datą – Tarptau-tinę interneto dienorašÄių dieną. Dienoraštis iki XXI amžiaus buvo labai asmeniškas dalykas. Jį rašydavo dauguma, bet retas iš jų tai atskleisdavo. Patobulėjus šiuolaikinėms technologijoms, atsirado internetiniai dienoraš-čiai, kuriuos gali skaityti žmonės iš viso pasaulio. Internetiniuose dienoraš-čiuose vis labiau populiarėja savo požiÅ«rio išsakymas nei asmeniniai išgy-venimai. 
Atsisveikindama noriu pasakyti – nesigailėkite, kad vasara baigiasi. Viskas ateina ir išeina. Nieko nėra amžino. Jeigu nespėjote įgyvendinti sa-vo svajonių ar planų šią vasarą, turėsite ištisus devynis mėnesius mokyklo-je, per kuriuos galėsite subrandinti savo svajones bei planus ir su nauja energija išpildyti juos ateinančią vasarą. Sėkmės! 
Ariandos GRIŠÄŒENKO tekstas ir nuotrauka.
NuotraukosArianda Griščenko 2012-08-14 15:37:33
MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?