2022 m. rugpjūčio 16 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Rugsejo menesio KALENDORIUS

 Rugsejo 8-oji skirta Raštingumui. Šia diena pagerbiami visi tie, kurie atneše pasauliui rašta, taip pat visi mokytojai. Sveikiname savo mokytojus ir mes! 
Tarptautinei grožio dienai skirta rugsejo 9-oji. Tai tuo paciu ir kosmetologijos pramones pletimo švente. Kai kuriose šalyse šia diena rengiami festivaliai bei grožio konkursai. Grožis šiais laikais reiškia daug, tad nepamirškime pasirupinti savo išvaizda (ir, žinoma, puoseleti vidini groži).
Rugsejo 21-oji – Tarptautine taikos diena. Valstybes skatina šia diena laikyti visuotine susitaikymo diena, karo metu nutraukti visus karinius veiksmus.
Nuo šios dienos prasideda ir Bobu vasara. Pasak meteorologu, rugsejo pabaigoje laikinai grižta gražus bei šilti orai. Tikimes, jog ir šiemet šilti orai dar ne karta užsuks i svecius.
Dvidešimt antraja menesio diena prisipuskime dviracio padangas ir laikinai pamirškime automobilius. 1998 m. šia diena Prancuzijoje pirma karta surengta akcija  „Mieste – be savo automobilio“, veliau ši akcija paplito ir kitose Europos šalyse. Šia diena raginama pagalvoti apie transporto priemoniu skleidžiama neigiama poveiki aplinkai. Nepamirškime, jog vaikšcioti pestute arba važiuoti dviraciu yra ne tik pagalba aplinkai, bet ir puikus sportas!
Rugsejo 26-oji skirta Europos kalboms. Šia diena rengiami renginiai, kurie skatina mokytis kalbu, pagerbiamos mažu tautu kalbos.
Naudodamasi proga visiems linkiu geros mokslo metu pradžios, šiltu oru, entuziazmo, kurio labai prireiks kopiant mokslo laiptais aukštyn!  Sekmes!
Parenge ir pieše Arianda GRIŠCENKO.
Nuotraukos
Arianda Griščenko 2012-09-11 19:22:16