2019 m. sausio 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Rūkymo žala paauglių sveikatai

Galima tvirtai pasakyti, kad kiekvienas cigaretės dūmų įtraukimas sutrumpina žmogaus gyvenimą vienu įkvėpimu, o kiekviena surūkyta cigaretė gyvenimą sutrumpina 15 minučių. Nuo rūkymo sukeltų ligų kasmet miršta apie milijonas žmonių. Rūkymas ypač kenkia jaunuolių kvėpavimo organams, nes jų plaučiai dar būna ne visiškai susiformavę. Pastebėta, kad rūkančių paauglių krūtinės apimtis ir plaučių išsivystymas 25 proc. atsilieka nuo nerūkančiųjų. Dažnai juos kamuoja ir peršalimo ligos, nes sumažėjęs organizmo atsparumas mikrobams.
 
Šių metų vasario 5 ir 7 dienomis, Ignalinos rajono visuomenes sveikatos biuro specialistė lankėsi Zarasų P. Širvio progimnazijoje su prevencinėmis pamokomis apie rūkymo žalą. Pamokose dalyvavo 5A,5B,5C,5D mokiniai.
 
Pamokos metu buvo kalbama apie rūkymo žalą sveikatai, gyvenimo kokybei, grožiui, kodėl būtent šiame amžiuje cigaretė atsiranda paauglio rankose. Užsiėmimų metu su mokiniais įvardinome cigarečių sudėties chemines medžiagas, kiek pinigų išleidžiama cigaretėms, mokiniai aktyviai reiškė savo nuomonę, diskutavo, uždavinėjo klausimus rūkymo tema, rungėsi praktinėje veikloje.
Nuotraukos
2018-02-12 10:52:27
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate rajono Savivaldybėje sprendžiamus Jūsų paklausimus?