2018 m. spalio 21 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Samanių bendruomenės ,, Dvargantis“ vaikų dienos centro atidarymas

,,Žaliam kampely krašto Zarasų, kur, rodos, baigiasi pasaulis...“ lapkričio 29 d. įvyko graži Samanių bendruomenės ,,Dvargantis“ vaikų dienos centro atidarymo šventė. Į papuoštą vaikų dienos centro salę atvyko tiek daug garbingų svečių, tėvelių, vaikų. Tai užgesusios Samanių mokyklos atgimimas, vaikų svajonė - turėti mokyklą savo kaime. Vaikų dienos centras atgijo lyg feniksas iš pelenų ir pradėjo naują ir ilgą gyvenimo kelią. Tai naujoji gyvenimo, bendravimo, saviraiškos mokykla. Ir šiai šventei vaikai paruošė gražią programėlę.
          
O svečiai atvyko ne tuščiomis. Kiekvienas atvežė dovanų, saldumynų ir gražių palinkėjimų. Dėkojame Lietuvos Seimo Pirmininkui prof. Viktorui Pranskiečiui ir jo padėjėjai Editai Mažeikaitei už gražų sveikinimą ir saldžią dovanėlę, Lietuvos Seimo nariui Algimantui Dumbravai ir jo padėjėjai Reginai Račkauskienei, visuomeninės organizacijos ,,Gelbėkime vaikus“ generalinei direktorei Rasai Dičpetrienei, Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Reniui Kisieliui, švietimo ir kultūros skyriaus vedėjui Stanislovui Kaulavičiui, vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjai Irenai Gaigalienei, Zarasų rajono  savivaldybės tarybos nariui Rimvydui Podolskiui  ir Zarasų miesto seniūnei Olgai Podolskienei, Indrei iš įmonės ,,Circle K“ , atstovėms iš UAB ,,Makveža“ Utenos regiono didmeninės prekybos skyriui, Suvieko seniūnijos seniūnui Gintautui Altanui, svečiams iš Zarasų vaikų dienos centro  ,,Draugai“, Žemės ūkio kooperatyvui ,,Sartų lankų jautiena“, ,,Zarasų krašto“ redakcijos darbuotojams  už dovanas ir palinkėjimus. O kaip vaikai džiaugėsi!
            
Po šventės dar ilgai nesiskirstė: šoko, dūko vaišinosi skanėstais, draugiškai susitarė  kitą dieną išpakuoti dovanas. Didžiausia jų svajonė išsipildė - dabar jie turės daugiafunkcinį žaidimų stalą. Kalėdoms papuoš dovanotą  eglę, arbatą gers iš ,,Moki - veži“ gražių puodelių prie šviečiančio pasaulio (gaublio – stalinės lempos) skaitydami knygas, saugiai eis tamsiu paros metu su padovanotais atšvaitais, žais žaidimus, daug pieš, lipdys ir visada prisimins ir dėkos tiems žmonėms, kurie pildo jų svajones, jais rūpinasi ir organizuoja nepakartojamas keliones.
        
Dėkojame visiems už šią nuostabią šventę ir visi kartu  tariame  AČIŪ.
 
Samanių bendruomenės „Dvargantis“ vaikų dienos centro socialinė darbuotoja
Jadvyga Žilionienė 

Samanių bendruomenė „Dvargantis“ 2017-12-04 09:42:07
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas