2024 m. kovo 5 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Šaulių seniūnaitijos eglutės puošimo šventė

Zarasų seniÅ«nijos Šaulių seniÅ«naitijoje nušvito Kalėdų eglutė. Pirmą šviesią advento sekmadienio popietę rinkosi po vieną ir šeimomis, pagyvenę ir jauni, vaikučiais vedini iš artimesnių kaimų. Pasidžiaugti ir pasveikinti atvyko šeima iš Šunelės seniÅ«naitijos. Dažnas atsinešÄ— žaislų ir puošÄ— eglę.
 
Jaunystėje buvęs „smarkus“ muzikantas pernakt remontavo, iš gabaliukų dėliojo ir džiovino kvepiantį pelėsiuku akordeoną, masažavo pirštelius, kad visiems priminti buvusią jų jaunystę... Ir ėjo visi, kam kojos leido aplink eglutę. O tuo tarpu šeimininkės taisė stalą atneštinėmis vaišÄ—mis, vyrai troškino daržovių šiupinį, virė arbatą su šiltais pyragėliais užkąsdami.
 
Seniai, oi seniai buvo visi besimatę – kalbom galo nebuvo, su naujais gyventojais pažindinosi. Smagiai padainuota, o kad nesušaltų, visi vieningai mankštą darė. Vaikai rogutėms „garo davė“ ir pačių skruostai raudoniu plyšo, vyresni stebėjo kas vyksta, vylėsi, kad tradicijas jaunoji karta tęs.
 
Ä® tolimesnius kaimus atsisveikinę išvyko kaimynai, o vietiniai renginio šeimininkai net vėlyvo vakaro sulaukė, džiaugėsi prasmingos dienos tęsiniu.
 
Šviečia Šauliai. KAIMAS GYVAS! išmintim, atjauta, gerumu ir darbštumu, tik... O buvo čia mokykla, darželis, medicininis punktas, biblioteka, kultÅ«ros namai, autobusai važiuodavo 3-4 kartus per dieną. „Kaip gyvensim?“ klausia vieni kitų, nes tiek užsisenėjusių bÅ«sto, vandentiekio ir kitų problemų. Tiesa, išklausė jų rÅ«pesčius prieš savaitę pakviesti ir atvykę bÅ«sto atstovai, mero patarėja, tarybos narys, seniÅ«nas ir negalėjo neišgirsti.
 
O tuo tarpu gyvenimas nestovi vietoje – kaimas gražiai sutiks Šv. Kalėdas, sutikę naujuosius metus planuos žvejų varžybas, Užgavėnes. Kad tik sveiki bÅ«tų, darbus turėtų, vaikams sektųsi.
 
Pabaigai visi vienas kitam padėkojo, drįso pakviesti gretimas seniūnaitijas bendriems suėjimams, sulaukti valdžios dėmesio.
 
Puikūs tie paprasti ir kantrūs kaimo žmonės, patys susigrėbdami krūvas lapų, betvarkydami aplinką ir nukasdami kalnus sniego ir kelius, kas priklauso ir dažnai nesulaukę kas pažadėta.
 
Odeta, Gintarai, Rasa, Inga, Ugniau, Donatai, JÅ«s sau ir aplinkiniams sukÅ«rėt gražią šventę. Visi Jums taria AČIŪ. BÅ«kit tokie stiprÅ«s, išradingi ir ateityje. Su Jumis galima ir kalnus nuversti.
 
 
Šaulių seniÅ«naitijos seniÅ«naitė Valentina MazÅ«rienė

Zarasų rajono savivaldybė 2023-12-06 09:21:11
MERĖ
Tikime laisve 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?