2020 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Šaunios neįgaliųjų sportininkų pergalės prie Balto ežero

Graži yra tradicija Zarasų socialinės globos namuose. Kiekvienais metais vasarą čia renkasi globos įstaigų gyventojai ir darbuotojai į vasaros žaidynes. Šiemet iš įvairių vietovių atvyko į Zarasus, prie gražuolio Balto ežero, sportininkai jau dvidešimt antrą kartą.
 
Globos namų, kuriuose daug dėmesio skiriama turiningo laiko praleidimui, nuo seno sportas yra puoselėjimas, o ežerų krašto sporto entuziastų pasiekimai puikiai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.  
 
Žaidynės prasidėjo iškilminga komandų eisena. Visus dalyvius sveikino Zarasų socialinės globos namų direktorė Daiva Dūdėnienė, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės tarybos narys Kęstutis Stankevičius, Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto prezidentas Zenonas Misiūnas. Šventės dalyviams šoko Zarasų socialinės globos namų šokėjai. 
 
Šios vasaros žaidynių sporto aikštelėse varžėsi keturiolika   komandų. Neįgalieji varžėsi tinklinio, galiūnų varžybų, šaškių, smiginio, estafetės, foto-orientacinės estafetės, krepšinio ir pasagos metimo rungtyse.
 
Žaidynių pabaigą vainikavo nugalėtojų, prizininkų, bei dalyvių apdovanojimas. Dalyviai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis, atminimo dovanėlėmis, padėkos raštais bei rėmėjų įsteigtais prizais. Visi gyventojai į namus išsivežė puikią, džiugią nuotaiką ir neišdildomus įspūdžius ir norą kitais metais vėl atvažiuoti į Zarasus.
 
Rajono Savivaldybės informacija
 
Nuotraukose: žaidynių akimirkos Zarasų socialinės globos namuose.
Petro Ivanovo nuotraukos 

Zarasų rajono savivaldybė 2019-06-26 16:36:47