2020 m. gegužės 25 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Savivaldybėje lankėsi maltiečiai

Savivaldybėje lankėsi maltiečiai

Zarasų rajono savivaldybės merą Nikolajų Gusevą aplankė Maltos ordino pagalbos tarnybos atstovai, taip pat maltiečių grupės nariai Zarasuose. Susitikime dalyvavo Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas kunigas dekanas Vydas Juškėnas.


Maltiečių grupės Zarasuose vadovė Laimutė Lumbienė papasakojo apie maltiečių veiklą, numatomas akcijas, pareiškė padėką merui už nuolatinį rūpestį ir pagalbą.


Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas dėkojo už apsilankymą, sveikinimus. Meras kalbėjo, kad ši organizacija, turinti daug savanorių, aktyviai padeda seneliams, žmonėms su negalia, vaikams iš socialiai remtinų šeimų Zarasiškiai džiaugiasi ir dėkoja maltiečiams už tokius kilnius darbus. Ji yra labai reikalinga ir rajono Savivaldybė ją pastebi ir remia.


Maltos ordino pagalbos tarnybos generalinė sekretorė Dalia Kedavičienė papasakojo apie šią organizaciją - didžiausią socialinės pagalbos organizaciją šalyje. Maltiečiai įgyvendina daug labdaros, socialinės pagalbos projektų.


Susitikimo dalyviai aptarė ne tik maltiečių veiklą, nuveiktus darbus. . Rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas kunigas dekanas Vydas Juškėnas, Maltos ordino pagalbos tarnybos generalinė sekretorė Dalia Kedavičienė, maltiečių grupės Zarasuose vadovė Laimutė Lumbienė susitikime numatė ir bendrus maltiečių renginius, rengiamas akcijas.


Petras Ivanovas


Nuotraukose – mero Nikolajus Gusevo susitikimo su maltiečiais akimirkos.
Autoriaus nuotraukos


Zarasų rajono savivaldybė 2019-12-27 09:51:24
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?