2020 m. birželio 7 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Savivaldybėje skelbiama gripo epidemija

Zarasų rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracija informuoja, kad Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo, laikinai pavaduojančio administracijos direktorių, Remigijaus Lamanausko pasirašytu įsakymu Savivaldybės teritorijoje skelbiama gripo epidemija, kaip koronaviruso COVID-19 prevencinė priemonė.


Taip pat primename, kad Savivaldybėje galioja rekomendacijos riboti masinius renginius. Dar kartą atkreipiame dėmesį, kad įsakymo dėl rekomendacijų riboti masinius renginius 1.2 ir 1.3 punktai galioja ne tik masinių, bet ir visų kitų renginių organizatoriams. Prieš rengiant renginį, labai svarbu, kad būtų įvertinta visa rizika, susijusi su žmonių dalyvavimu renginiuose.


Savivaldybės gyventojų labai prašome būti sąmoningais ir laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos parengtų rekomendacijų lankantis renginiuose: nerekomenduotina lankytis renginiuose rizikos grupėse esantiems žmonėms (senyvo amžiaus, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis), taip pat jei Jums yra pasireiškę peršalimo ligų simptomai.


Naujausias rekomendacijas galite rasti čia: http://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/informacija-visuomenei

 

Zarasų rajono savivaldybės
Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro
Informacijos valdymo grupė


Svetlana Veikšrienė 2020-03-06 14:01:23