2020 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Savivaldybėje tarėsi dėl gatvių ir kelių tvarkymo žiemą

Šiandien rajono Savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl Zarasų miesto gatvių, seniūnijų kelių tvarkymo žiemą. Šiam pasitarimui vadovavo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Jame dalyvavo rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, Statybos ir komunalinio skyriaus vedėjas Jonas Žusinas, Zarasų seniūnijos seniūnas, laikinai atliekantis Zarasų miesto seniūno funkcijas Valdas Utka, AB „Kelių priežiūra“  Šiaurės rytų  regiono Zarasų kelių tarnybos vadovas Eugenijus Eltermanas, UAB „Zarasų komunalininkas“ direktorius Edmundas Čeičys, direktoriaus pavaduotojas Juozas Šyvokas.
 
Meras informavo, kad gauna gyventojų nusiskundimus dėl gatvių ir šaligatvių valymo ir barstymo. Stebina miesto seniūnijos ir atsakingų tarnybų požiūris į miesto tvarkymą. Šiomis dienomis zarasiškiai, jų svečiai patyrė daug nepatogumų dėl slidžių, nepabarstytų šaligatvių. Yra net susižalojusių žmonių, kurie kreipėsi pagalbos į medikus.
 
Žmonės  apie šios nesklandumus Zarasų miesto gatvėse tiesiogiai informuoja merą, nors  už gatvių valymą yra atsakinga miesto seniūnija. Pasitarimo metu buvo akcentuota, kad rajono Savivaldybės administracija nepakankamai kontroliuoja seniūnijų darbą miesto ir seniūnijų kelių tvarkymo klausimais. Tiesa, meras gauna ir teigiamų atsiliepimų iš vairuotojų. Jie džiaugiasi kad šiemet Zarasų rajone gerai tvarkomas magistralinis kelias Kaunas-Zarasai-Daugpilis( A6) mūsų rajone. Ko nėra kituose rajonuose.
 
Pasitarimo metu buvo išsiaiškinta, kad Zarasų miesto gatvių valymo nesklandumai įvyko dėl seniūnijos ir UAB „Zarasų komunalininkas“ nesusikalbėjimo, nepatenkinamo gatvių barstymo organizavimo. 
 
Pasitarime buvo akcentuota, kad Zarasų miesto seniūnija, UAB „Zarasų komunalininkas“ privalo operatyviai reaguoti į besikeičiančias oro sąlygas, pagal numatytą sutartį su UAB „Zarasų komunalininkas“ organizuoti gatvių valymą ir barstymą ir užtikrinti pėsčiųjų eismo saugumą.
 
Pasitarime buvo nuspręsta - seniūnijos privalo nuolat informuoti rajono Savivaldybės administracijos direktorių apie seniūnijos kelių, miesto gatvių būklę ir jų tvarkymą. Pasitarime meras akcentavo, kad rajono Savivaldybės administracija, seniūnai privalo užtikrinti saugumą visuose Zarasų rajono savivaldybės prižiūrimuose vietinės reikšmės keliuose ir gatvėse. Už nurodymų nevykdymą, nepatenkinamą gatvių ir kelių priežiūrą ateityje numatoma imtis griežtų priemonių.
  

Rajono Savivaldybės informacija.
 
Nuotraukoje – pasitarimas Savivaldybėje dėl miesto gatvių ir seniūnijos kelių tvarkymo. 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2019-12-04 16:49:41