2021 m. sausio 18 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Savivaldybėje tarėsi dėl gatvių ir kelių tvarkymo žiemą

Šiandien rajono Savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl Zarasų miesto gatvių, seniÅ«nijų kelių tvarkymo žiemą. Šiam pasitarimui vadovavo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Jame dalyvavo rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, Statybos ir komunalinio skyriaus vedėjas Jonas Žusinas, Zarasų seniÅ«nijos seniÅ«nas, laikinai atliekantis Zarasų miesto seniÅ«no funkcijas Valdas Utka, AB „Kelių priežiÅ«ra“  Šiaurės rytų  regiono Zarasų kelių tarnybos vadovas Eugenijus Eltermanas, UAB „Zarasų komunalininkas“ direktorius Edmundas Čeičys, direktoriaus pavaduotojas Juozas Šyvokas.
 
Meras informavo, kad gauna gyventojų nusiskundimus dėl gatvių ir šaligatvių valymo ir barstymo. Stebina miesto seniÅ«nijos ir atsakingų tarnybų požiÅ«ris Ä¯ miesto tvarkymą. Šiomis dienomis zarasiškiai, jų svečiai patyrė daug nepatogumų dėl slidžių, nepabarstytų šaligatvių. Yra net susižalojusių žmonių, kurie kreipėsi pagalbos į medikus.
 
Žmonės  apie šios nesklandumus Zarasų miesto gatvėse tiesiogiai informuoja merą, nors  už gatvių valymą yra atsakinga miesto seniÅ«nija. Pasitarimo metu buvo akcentuota, kad rajono Savivaldybės administracija nepakankamai kontroliuoja seniÅ«nijų darbą miesto ir seniÅ«nijų kelių tvarkymo klausimais. Tiesa, meras gauna ir teigiamų atsiliepimų iš vairuotojų. Jie džiaugiasi kad šiemet Zarasų rajone gerai tvarkomas magistralinis kelias Kaunas-Zarasai-Daugpilis( A6) mÅ«sų rajone. Ko nėra kituose rajonuose.
 
Pasitarimo metu buvo išsiaiškinta, kad Zarasų miesto gatvių valymo nesklandumai įvyko dėl seniÅ«nijos ir UAB „Zarasų komunalininkas“ nesusikalbėjimo, nepatenkinamo gatvių barstymo organizavimo. 
 
Pasitarime buvo akcentuota, kad Zarasų miesto seniÅ«nija, UAB „Zarasų komunalininkas“ privalo operatyviai reaguoti į besikeičiančias oro sąlygas, pagal numatytą sutartį su UAB „Zarasų komunalininkas“ organizuoti gatvių valymą ir barstymą ir užtikrinti pėsčiųjų eismo saugumą.
 
Pasitarime buvo nuspręsta - seniÅ«nijos privalo nuolat informuoti rajono Savivaldybės administracijos direktorių apie seniÅ«nijos kelių, miesto gatvių bÅ«klę ir jų tvarkymą. Pasitarime meras akcentavo, kad rajono Savivaldybės administracija, seniÅ«nai privalo užtikrinti saugumą visuose Zarasų rajono savivaldybės prižiÅ«rimuose vietinės reikšmės keliuose ir gatvėse. Už nurodymų nevykdymą, nepatenkinamą gatvių ir kelių priežiÅ«rą ateityje numatoma imtis griežtų priemonių.
  

Rajono Savivaldybės informacija.
 
Nuotraukoje – pasitarimas Savivaldybėje dėl miesto gatvių ir seniÅ«nijos kelių tvarkymo. 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2019-12-04 16:49:41